O výchově a sportování dětí s Marianem Jelínkem. Pusťte si všechny díly

Kdo dá víc gólů, vyhraje. Ano, to je možná základní princip hokeje i dalších sportů. Ale někdy stojí za to zamyslet se nad opravdovou podstatou sportování a prožitku při něm. A právě tomuto tématu se věnoval Marian Jelínek v seriálu videí v rámci projektu Pojď hrát hokej.

Nový fanshop

Marian Jelínek je nejen úspěšným trenérem, ale rovněž odborníkem v oblasti sportovní psychologie a mentálního koučinku. Videopřednášky na téma sportovní výchovy dětí cílily především na rodiče malých hokejistů, ale stejně tak i na všechny ostatní, kteří hledají ve sportu smysl.

Tento týden vyvrcholily posledním dílem, ve kterém Jelínek odpovídal na nejzajímavější otázky rodičů. Pokud vás seriál nebo některé díly minuly, můžete si je všechny přehrát v tomto článku.

Projekt Pojď hrát hokej pod hlavičkou Českého svazu ledního hokeje zároveň brzy spustí další sérii videí – ne náhodou, že právě na období letní přestávky. Tentokrát se totiž bude věnovat rozvoji malých hokejistů mimo mantinely zimních stadionů.

Přednášky Mariana Jelínka

1. díl – Implicitnost

2. díl: Emoční vazba

3. díl: Cílové feťáctví

4. díl: Pochvaly a odměny

5. díl: Limity a jejich stanovení

6. díl: Raná specializace a talent

7. díl: Rodiče a jejich vliv na děti

8. díl: Poznání a vyvolání lásky ke sportu

9. díl: Energie chtění a energie záměru

10. díl: Vliv sportování na vývoj dítěte

Odpovědi na dotazy rodičů

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz