O systému Českého hokeje: Akademie

Svazové akademie jsou dalším ze stupňů, které tvoří pomyslnou pyramidu systému Českého hokeje. Jak fungují, a jak by hlavně měly fungovat? Projekt ve videu představuje šéftrenér Filip Pešán se dvěma hosty.

Aplikace Tipsport extraligy

Cílem projektu Akademie Českého hokeje, který vznikl v roce 2011, je výchova špičkového mládežnického hráče schopného konkurovat nejlepším hráčům ve světovém měřítku ve spojení s absolvováním středoškolského vzdělání.

Filip Pešán představuje v sérii videí systém Českého hokeje »

Manažer projektu Pavel Geffert ve videu popisuje detaily toho, jak jednotlivé akademie fungují, co musí klub splnit, aby status získal, a jaké změny projekt v nejbližších letech čekají.

Osobní zkušenost s prací v jedné z nejúspěšnějších českých akademií pak přidává šéftrenér mládeže Bílých Tygrů Liberec Jiří Bermann, který popisuje tzv. Tygří cestu, tedy filozofii klubu při výchově hráčů.

Další informace o projektu naleznete v této sekci.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz