Mládežnické reprezentace míří do Hodonína a Uherského Ostrohu

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Ani v dubnu nebudou fanoušci mládežnického hokeje ochuzeni o domácí akce. Reprezentanti se začátkem dubna ukáží na jižní Moravě – devatenáctka zabojuje na turnaji v Hodoníně, šestnáctku čeká dvojzápas v nedalekém Uherském Ostrohu.

Nový fanshop

Obě reprezentační kategorie byly úspěšné na domácích únorových turnajích. Hokejisté do 19 let získali stříbro mezi pěti týmy v Hradci Králové, kde nestačili jen na Švédy, nejmladší národní tým souběžně skončil druhý v Přerově po závěrečné porážce s Ruskem.

Tentokrát se české mládí představí na jihu Moravy ve městech, která dělí jen třicet kilometrů. Budování kádru pro příští mistrovství světa do dvaceti let bude pokračovat na turnaji čtyř zemí v Hodoníně, kam znovu dorazí elitní evropské týmy. Domácí reprezentace vyzve od pátku 6. do neděle 8. dubna postupně Slovensko, Rusko a Finsko.

Hlavní akcí šestnáctky ve vrcholící sezoně bude turnaj ve švédském Umea, týden před ním ale vyzve ke tradičnímu dvojzápasu stejně staré Slováky. Akci hostí v pátek 6. a sobotu 7. dubna zimní stadion v Uherském Ostrohu.

Turnaj U19 v Hodoníně

Pátek 6. dubna:
15:00 Rusko – Finsko
18:30 Česko – Slovensko

Sobota 7. dubna:
15:00 Finsko – Slovensko
18:30 Česko – Rusko

Neděle 8. dubna:
15:00 Slovensko – Rusko
18:30 Česko – Finsko

Dvojzápas U16 v Uherském Ostrohu

Pátek 6. dubna:
17:00 Česko – Slovensko

Sobota 7. dubna:
15:00 Česko – Slovensko

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz