Mikulášská nadílka? Do prodeje jdou další lístky na MS dvacítek

Foto: Alena Zapletalová

4. prosince 2019, 14:02

hokej.cz

Tři týdny zbývají do začátku mistrovství světa juniorů, které na přelomu roku hostí Ostrava a Třinec. Do prodeje teď jdou další vstupenky, a to na všechna utkání šampionátu, tedy včetně těch českého týmu! Organizační výbor je uvolnil z technických blokací.

Nový fanshop

O šampionát je velký zájem – dostupná kapacita zejména na zápasy českého a slovenského týmu byla rychle vyprodána. Velký zájem byl v úvodní fázi prodeje také o utkání týmů USA, Kanady, Ruska, které se představí v Ostravě, i o silné severské týmy ze Švédska a obhájců titulu z Finska, jejichž duely v základní skupině uvidí diváci v Třinci.

Aktuálně uvolní organizační výbor do prodeje další vstupenky – v pátek 6. prosince od 10:00 budou k dispozici vstupenky na všechna utkání, tedy i na česká a slovenská utkání ve skupině.

Online prodej vstupenek na MS juniorů »

„Dlouhodobě registrujeme velký zájem fanoušků o vstupenky na mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů, a proto jsme rádi, že jim jako ‚Mikuláškou nadílku‘ můžeme zpřístupnit další vstupenky, které jsme uvolnili z různých technických blokací. V pátek uvolníme do prodeje několik stovek vstupenek na každý zápas, včetně utkání domácího českého týmu,“ říká Markéta Štěrbová, generální sekretářka organizačního výboru.

„Nechybí mezi nimi ani vstupenky na čtvrtfinále. Už nyní přitom můžeme potvrdit, že pokud do něj postoupí tým České republiky, odehraje svůj čtvrtfinálový zápas 2. ledna 2020 v 19:00 hod v Ostravě.“

Zároveň organizační výbor upozorňuje fanoušky na důležitý detail. „Vstupenky zakoupené prostřednictvím internetu, takzvané e-tickety, si musí každý fanoušek vytisknout a při vstupu do arény předložit ke kontrole. Čtení z mobilních telefonů nebude možné,“ dodává Štěrbová.

Zápasy turnaje, na němž se představí deset nejlepších světových týmů do 20 let, přivítají OSTRAVAR ARÉNA v Ostravě a WERK ARENA v Třinci. Ceny vstupenek jsou stejné pro obě dějiště Ostravu a Třinec.

Vzhledem k bezproblémové viditelnosti ze všech míst obou hostujících arén jsou na daný zápas k dispozici vstupenky vždy v jedné cenové úrovni. Vstupenky na zápasy základní skupiny jsou ve třech cenových kategoriích dle atraktivity zápasů – 290 Kč, 240 Kč a 140 Kč.

Cena vstupenek pro všechna utkání domácího, českého týmu v základní skupině – ve čtvrtek 26. prosince proti Rusku, v sobotu 28. prosince proti Německu, v pondělí 30. prosince proti USA a 31. prosince proti Kanadě – je stanovena na 290 Kč.

Za stejnou sumu 290 Kč mohou diváci zhlédnout také všechna čtvrtfinálová utkání, která se odehrají v obou městech: dvě v Ostravě i dvě v Třinci. Závěrečná část turnaje se uskuteční v Ostravě – semifinále a finále se hraje v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Na semifinále budou vstupenky k dispozici za 290 Kč, zápas o bronz vyjde fanoušky na 350 Kč a finálový duel na 450 Kč. Vstupenky na zápasy o udržení v elitní skupině, které se odehrají na ledě OSTRAVAR ARÉNY, se budou prodávat za 90 Kč.

Fanouškům, kteří si chtějí užít strhující utkání šampionátu s maximálním komfortem, nabízí organizační výbor VIP hospitality program. Ceny VIP vstupenek začínají na 1480 Kč (vstupenka + voucher do VIP LOUNGE). VIP vstupenky jsou aktuálně k dispozici na všechna utkání šampionátu.

V probíhajícím týdnu odstartoval také prodej vstupenek na přípravná utkání před mistrovstvím světa.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz