Karlovy Vary pořádají 21. ročník juniorského Hejtman Cupu

Foto: hokejkv.cz

Tradiční juniorský turnaj O pohár hejtmana Karlovarského kraje napíše letos již své jednadvacáté pokračování. Po loňském jubilejním ročníku se nic nemění a se stejným obsazením odstartoval turnaj ve čtvrtek 11. srpna.

Ve čtvrtek 11. srpna začíná již jednadvacátý ročník turnaje O pohár hejtmana Karlovarského kraje. Z tuzemské scény se kromě domácích Karlových Varů představí také obhájci z Hradce Králové, Třinec a Mladá Boleslav.

Chybět nebudou ani německé juniorské týmy z Mannheimu a Kolína nad Rýnem, které by dozajista chtěly vylepšit svá umístění z minulého roku, kdy ve skupině nezískaly ani bod a utkaly se spolu v duelu o páté místo.

Mezi účastníky tedy není žádný nováček, jedna změna ovšem přece jen proběhne. Z technických důvodů se nebude hrát na ledě hlavní haly KV Areny, ale v tréninkové hale.

Šest účastníků je rozděleno do dvou skupin, v kterých se od čtvrtka do soboty utkají každý s každým. Vítězové svých skupin si v neděli v podvečer zahrají finále. Celky z druhých míst čeká souboj o bronz a třetí týmy se utkají v zápase o páté místo.

Všechny zápasy se hrají klasickým formátem 3 x 20 minut a za vítězství v základní hrací době získá vítěz tři body. V případě remízy následuje pětiminutové prodloužení tři na tři. Pokud se nerozhodne v nastaveném čase, přijde na řadu pět nájezdů na každé straně.

Průběh turnaje můžete sledovat v textových přenosech na webu Onlajny.com.

Rozdělení týmů do skupiny

Skupina A: HC Energie Karlovy Vary, Mountfield HK, Jungadler Mannheim
Skupina B:
BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec, Kölner EC

Rozpis turnaje

Čtvrtek 11. srpna:
15:00 Kölner EC – BK Mladá Boleslav
18:00 Jungadler Mannheim – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 12. srpna:
15:00 BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
18:00 Jungadler Mannheim – Mountifeld HK

Sobota 13. srpna:
14:00 Kölner EC – HC Oceláři Třinec
17:00 HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK

Neděle 14. srpna
11:00 zápas o 5. místo
14:00 zápas o 3. místo
17:00 finále

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz