bahis siteleri

Gut draží hokejky na podporu Nováka. Přispět ale může každý

Foto: Ondřej Kalát

(EDMONTON, od našeho zpravodaje) Na kanadské půdě bojuje Michal Gut o co nejlepší výsledek s českou dvacítkou, na to ale napojil ještě další pomyslný boj: V Edmontonu hraje se speciálními hokejkami, které se už teď draží a pomohou dobré věci!

Reprezentační útočník přišel na pomezí jara a léta s myšlenkou, jak pomoci svému kamarádovi Pavlu Novákovi, jehož hokejové starosti na čas odsunula rakovina.

Michal Gut si na jeho podporu nechal vyrobit speciální fialové hokejky. Ty mu dorazily do dějiště mistrovství světa v Edmontonu krátce po startu základní skupiny a Gut s nimi dosud odehrál tři zápasy – proti Finsku, Kanadě a Lotyšsku. S další pak nastoupí (minimálně) do čtvrtfinálové bitvy se Spojenými státy, před klíčovým utkáním turnaje s nimi rovněž trénuje.

Aukce hraných hokejek Michala Guta »

Ještě než šampionát vyvrcholí, kadaňský odchovanec spustil dražbu hokejek na webu sportovniaukce.cz. Konkrétně do ní umístil šest hraných holí, jejichž vyvolávací cena činí 6000 korun v případě zápasových a 5000 korun v případě tréninkových.

Foto: Martin Voltr

Aukce vyvrcholí 1. září a její výtěžek zamíří na konto Nadačního fondu Ivana Hlinky. Ten se zaměřuje na pomoc hokejistům a dalším hokejovým činovníkům, kteří se z různých důvodů nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

Gutův záměr však mohou podpořit i všichni ostatní, kteří se do aukce například nechtějí zapojit, případně by rádi věnovali nižší částku. Na dobrou věc mohou přispět zasláním jakéhokoliv objemu peněz na konto Nadačního fondu Ivana Hlinky.

Číslo účtu je 195975712/0300, pro lepší orientaci je možné uvést do zprávy pro příjemce poznámku „Pavel Novák“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @michalgut62

Foto: Ondřej Kalát

Foto: Martin Voltr

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz