Dvacítka se sejde na krátkém kempu v Litoměřicích

Foto: Jan Beneš, Český hokej

Mládežnické národní výběry čekají v období do další reprezentační přestávky menší akce, jednu takovou bude mít i ten nejstarší.

Týden hokeje 2021

Dvacítka vložila do svého programu jednodenní soustředění, které se uskuteční v pondělí 20. září v Litoměřicích.

Hlavní kouč Karel Mlejnek na něj pozval 21 hokejistů, kteří se z větší části nezúčastnili letních zápasových akcí ve Finsku a Hodoníně a kteří povětšinou nefigurují v extraligových kádrech. Směrem k nominaci na listopadový turnaj ve Švédsku ale stejně mnohem víc rozhodnou jejich výkony v domácích soutěžích.

Zapojí se po šesti hráčích z domácího Stadionu a z Benátek nad Jizerou. Někteří nakouknou do dvacítky poprvé, jako brankáři Daniel Král, David Čermák i Oldřich Cichoň nebo útočník Marcel Marcel.

Nominace české dvacítky

Brankáři:
David Čermák (Litoměřice), Daniel Král (Benátky nad Jizerou), Oldřich Cichoň (Sokolov).

Obránci:
Matěj Pinkas (Litoměřice), Ondřej Baláž, Jiří Háva (oba Litvínov), Vladimír Kremláček (Plzeň), Jan Hampl, Jakub Šedivý, Filip Kovář (všichni Benátky nad Jizerou), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno).

Útočníci:
Tomáš Urban, Josef Koláček, Lukáš Pajer, Michal Rouha (všichni Litoměřice), Marcel Marcel (Plzeň), Tomáš Chlubna (České Budějovice), Filip Jansa, Vojtěch Jiruš (oba Benátky nad Jizerou), Joshua James Mácha, Tobiáš Handl (oba Olomouc).

Realizační tým:

Manažer: Otakar Černý
Hlavní trenér: Karel Mlejnek
Asistent trenéra: David Bruk
Videotrenér: Benjamin Sequens
Kondiční trenér: Jan Jiskra
Kustod: Jan Vejvoda

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz