České naděje i hvězdy turnaje. Vydražte si hrané dresy z MS juniorek!

Foto: Micheline Veluvolu / HHOF-IIHF Images

V hodně netradičním termínu letos proběhlo mistrovství světa žen do osmnácti let, které se místo tradičního ledna konalo v červnu. Také z tohoto šampionátu můžete získat hrané dresy českých reprezentantek.

Hlinka Gretzky Cup

Už dva ročníky světového šampionátu ženských osmnáctek byly vinou pandemie koronaviru zrušené. Ten druhý se rozhodla Mezinárodní hokejová federace nahradit, nejlepší juniorky tak zamířily do amerických měst Madison a Middleton.

Nechyběly ani ty české. Svěřenkyně Dušana Andrašovského vyhrály základní skupinu B, jenže v klíčovém čtvrtfinále těsně nestačily na Švédsko. Díky závěrečné výhře 7:2 nad Slovenskem obsadily páté místo.

Do dražby na webu sportovniaukce.cz nyní jdou originální hrané dresy z červené sady, v nichž česká reprezentace sehrála duely s Německem, Švýcarskem a Švédskem.

Získejte originální český dres z MS žen do 18 let »

Získat můžete i trikoty hráček, které zaznamenaly parádní individuální stopu. Adéla Šapovalivová si od žurnalistů vysloužila pozici v All-Star týmu turnaje, její spoluhráčka z útoku Tereza Plosová zase vyhrála kanadské bodování! Obě přitom mohout jet ještě na dvě další mistrovství této kategorie.

Mezi velké naděje našeho hokeje patří například i brankářka Michaela Hesová, jež se mohla chlubit druhou nejvyšší úspěšností zákroků a dvakrát vychytala čisté konto.

Vyvolávací cena všech hraných dresů je 1990 Kč. Do dražby navíc bylo umístěno i osm připravených nehraných dresů, jejichž vyvolávací cena činí 1590 Kč.

Aukce dresů českých juniorek poběží do čtvrtka 7. července. Její výtěžek použije Český hokej na rozvoj ženského hokeje.

Foto: Micheline Veluvolu / HHOF-IIHF Images

Foto: Micheline Veluvolu / HHOF-IIHF Images

Foto: Micheline Veluvolu / HHOF-IIHF Images

Foto: Micheline Veluvolu / HHOF-IIHF Images

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz