Bez hokejek, zato s míčem. Děti ve Veselí si užily házenou nebo vybíjenou

Hry, hry, hry. Ať už na ledě, nebo – zvlášť teď v letním období – mimo led. To je u mladých sportovců nejlepší recept k všestrannosti. Ve Veselí nad Lužnicí si proto řekli, že se utkají s ostatními soupeři z kraje i bez hokejek a puku.

Nový fanshop

Bylo příjemné sledovat, jak se turnaj líbí dětem i dospělákům, a to i přesto, že organizátorům nepřálo počasí a program turnaje měnili na poslední chvíli. Ale když se chce, tak to jde.

„Celý turnaj měl být uspořádaný venku, bohužel jsme museli ho přesunout na zimní stadion,“ vysvětluje Tomáš Chlaň, předseda klubu z Veselí nad Lužnicí. Hokejisté si po partičkách zahráli fotbal, házenou a vybíjenou, takže s míčem si užili až až.

„Myslím, že děti by měly přes léto vypnout, trochu z ledu utéct. Je to můj názor, i když s ním asi devadesát procent rodičů souhlasit nebude. Měli bychom hrát tenis, plavat... Prostě se věnovat jiným sportům, nejde pořád hrát jenom hokej,“ přidává svůj pohled Lukáš Květoň, donedávna úspěšný hráč a teď už trenér.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz