Mladá Boleslav řeší krizi. Bukač v klubu končí, návrat hlásí Látal

Foto: Twitter BK Mladá Boleslav

Příchodem Američana Samuelse změny v Mladé Boleslavi zdaleka nekončí. Bruslařský klub se rozloučil se sportovním manažerem Luďkem Bukačem mladším! Nahradí jej Jaromír Látal, jenž se vrací po dvou letech. Středočeši tím reagují na špatné výsledky.

Plekanec Chance liga

Ambiciózní Mladá Boleslav se trápí, aktuálně čeká už přes měsíc na tříbodové vítězství. Není divu, že se tak nachází až na dvanácté příčce našlapané tabulky. Klub se proto rozhodl jednat. Nejdřív přivedl amerického útočníka Samuelse, jenž má zvýšit důraz, a teď provedl změnu na postu sportovního manažera.

„Situaci kolem postu sportovního manažera beru na sebe. Vím, že před dvěma lety byla chyba rozloučit se s Jardou Látalem, což rovněž padá na mou hlavu.“

„Situaci kolem postu sportovního manažera beru na sebe. Vím, že před dvěma lety byla chyba rozloučit se s Jardou Látalem, což rovněž padá na mou hlavu. Jsem rád, že se do toho rozhodl jít podruhé,“ hlásí v tiskové zprávě spolumajitel boleslavského klubu Jan Plachý, který děkuje i Luďku Bukačovi mladšímu.

Jsem si jistý, že dělal, co bylo v jeho silách, ale nepřineslo to ovoce

„Za jeho práci děkuju. Jsem si jistý, že dělal, co bylo v jeho silách, ale nepřineslo to ovoce,“ říká Plachý po konci sportovního manažera, jenž loni nahradil Davida Výborného. Bruslařský klub pod Bukačovým vedením výrazně obměnil kádr, přivedl několik posil, představil novou vizi, ale výsledky ne a ne přijít.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz