Milujete video a statistiky? Hledáme pečlivé analytiky

24. června 17:28

hokej.cz

Zajímají vás hokejové statistiky a nejmodernější podrobná analytika? Chcete se podílet na jejím rozvoji v ČR? Hledáme videoanalytiky pro sběr dat z videozáznamů utkání Tipsport extraligy a také dalších evropských lig.

Nový fanshop

Server www.hokej.cz rozšiřuje svůj tým spolupracovníků a nově hledá videoanalytiky pro sběr řady zajímavých dat z videozáznamů extraligových utkání.

Výstupem vaší práce budou oficiální extraligová data, se kterými pracují jak kluby, tak vedení nejvyšší české hokejové soutěže. Cenná data mohou být důležitou součástí ohodnocení výkonů týmů i jednotlivých hráčů Tipsport extraligy.

Očekáváme především časovou flexibilitu, zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem. Novému členovi našeho týmu nabízíme přivýdělek a ojedinělou příležitost práce v oblasti hokeje.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. V případě zájmu a dobře odvedené práce se může jednat také o práci na částečný úvazek.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na videoanalytika@esports.cz a do předmětu uveďte heslo Videoanalytika.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz