bahis siteleri

Memoriál Pavla Zábojníka bude mít po pěti letech české zastoupení

Foto: Facebook HKM ZVOLEN

Hokejisté prvoligového Frýdku-Místku si zpestří přípravu účastí na kvalitně obsazeném Memoriálu Pavla Zábojníka ve Zvolenu, letošní 24. ročník turnaje je na programu od 18. do 20. srpna.

Svěřenci trenérů Martina Janečka a Jozefa Daňa odehrají tři těžká utkání ani ne v rozmezí osmačtyřiceti hodin – čeká je ryze slovenský trojboj s účastníky tamní nejvyšší soutěže.

Začnou ve čtvrtek večer partií s domácím Zvolenem, den nato už v pravé poledne poměří síly s Liptovským Mikulášem a turnaj uzavřou v sobotu dopoledne proti Novým Zámkům.

Letošního ročníku se účastní šest týmů, zmíněnou čtveřici ještě doplní německý Krefeld a polské Tychy, na něž ale Frýdek-Místek nenarazí. Každý z účastníků odehraje tři utkání.

Vítězem se stane mužstvo s nejvyšším počtem bodů. Jelikož se nehraje systémem každý s každým, výsledky vzájemných zápasů při rovnosti bodů nehrají roli, rozhodující je skóre.

Memoriál Pavla Zábojníka bude mít české zastoupení po dlouhých pěti letech. Naposledy se jej v roce 2017 zúčastnil právě Frýdek-Místek, jenž tehdy obsadil konečné třetí místo.

Rysi mají v přípravě na programu ještě dalších sedm klání. Přípravu načnou i uzavřou proti Jastrzebie, dvakrát se utkají i s Přerovem a čekají je ještě Třinec, Michalovce a Prostějov.

Program 24. ročníku Memoriálu Pavla Zábojníka

Čtvrtek 18. srpna:
12:00 Krefeld Pinguine – MHk 32 Liptovský Mikuláš
15:30 GKS Tychy – HC Nové Zámky
19:00 HKM Zvolen – HC Frýdek-Místek

Pátek 19. srpna:
12:00 HC Frýdek-Místek – MHk 32 Liptovský Mikuláš
15:30 Krefeld Pinguine – HC Nové Zámky
19:00 HKM Zvolen – GKS Tychy

Sobota 20. srpna:
10:00 HC Frýdek-Místek – HC Nové Zámky
13:30 GKS Tychy – MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00 HKM Zvolen – Krefeld Pinguine

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz