Memoriál Pavla Zábojníka bude mít po pěti letech české zastoupení

Foto: Facebook HKM ZVOLEN

Hokejisté prvoligového Frýdku-Místku si zpestří přípravu účastí na kvalitně obsazeném Memoriálu Pavla Zábojníka ve Zvolenu, letošní 24. ročník turnaje je na programu od 18. do 20. srpna.

Zlatá hokejka 2022

Svěřenci trenérů Martina Janečka a Jozefa Daňa odehrají tři těžká utkání ani ne v rozmezí osmačtyřiceti hodin – čeká je ryze slovenský trojboj s účastníky tamní nejvyšší soutěže.

Začnou ve čtvrtek večer partií s domácím Zvolenem, den nato už v pravé poledne poměří síly s Liptovským Mikulášem a turnaj uzavřou v sobotu dopoledne proti Novým Zámkům.

Letošního ročníku se účastní šest týmů, zmíněnou čtveřici ještě doplní německý Krefeld a polské Tychy, na něž ale Frýdek-Místek nenarazí. Každý z účastníků odehraje tři utkání.

Vítězem se stane mužstvo s nejvyšším počtem bodů. Jelikož se nehraje systémem každý s každým, výsledky vzájemných zápasů při rovnosti bodů nehrají roli, rozhodující je skóre.

Memoriál Pavla Zábojníka bude mít české zastoupení po dlouhých pěti letech. Naposledy se jej v roce 2017 zúčastnil právě Frýdek-Místek, jenž tehdy obsadil konečné třetí místo.

Rysi mají v přípravě na programu ještě dalších sedm klání. Přípravu načnou i uzavřou proti Jastrzebie, dvakrát se utkají i s Přerovem a čekají je ještě Třinec, Michalovce a Prostějov.

Program 24. ročníku Memoriálu Pavla Zábojníka

Čtvrtek 18. srpna:
12:00 Krefeld Pinguine – MHk 32 Liptovský Mikuláš
15:30 GKS Tychy – HC Nové Zámky
19:00 HKM Zvolen – HC Frýdek-Místek

Pátek 19. srpna:
12:00 HC Frýdek-Místek – MHk 32 Liptovský Mikuláš
15:30 Krefeld Pinguine – HC Nové Zámky
19:00 HKM Zvolen – GKS Tychy

Sobota 20. srpna:
10:00 HC Frýdek-Místek – HC Nové Zámky
13:30 GKS Tychy – MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00 HKM Zvolen – Krefeld Pinguine

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz