Marné litvínovské dotahování. Pořád jsme pozadu, mrzí Jarůška

Foto: Edvard Beneš, hcverva.cz

Litvínov čtvrté vítězství v řadě proti Liberci nepřidal, před vlastními fanoušky s ním téměř po roce prohrál 4:5. Na ledě byl opět hodně vidět Richard Jarůšek, který je na severu Čech na měsíční zkoušce. Jak dramatický duel hodnotil?

HokejkaTV

Verva se v klání s Bílými Tygry dokázala čtyřikrát přiblížit na rozdíl jediného gólu. Udělat finální krok se jí však nepodařilo. 

Jak se takový zápas hodnotí?
Skoro jsme vyrovnali. Bohužel jsme se vždycky dotáhli a oni nám zase odskočili. Dotahovali jsme celý zápas a v závěrečném náporu jsme nesrovnali.

Co utkání zlomilo?
Když jsme měli srovnat, tak jsme zase dostali gól, po kterém jsme dva ztráceli. Je těžké takhle dorovnávat.

V čem vidíte největší problém?
Dneska bych řekl, že už jsme hráli jednoduše. Nic jsme nevymýšleli, bylo to vidět. Sem tam jsme faulovali a nakonec dostali gól z přesilovky pět na tři. Takže asi v disciplíně.

„Sem tam jsme faulovali a nakonec inkasovali z přesilovky pět na tři."

Většina obdržených gólů padla po nedůrazu v brankovišti...
Trénujeme to, ale asi málo. Nemůže se nám to stávat. 

Když vezmeme celý zápas, co bylo nejrozdílovější? Přeci jen jste s lídrem dlouho hráli vyrovnanou partii.
První třetinu jsme hráli vyrovnaně, dokonce bych řekl, že velmi dobře. Bohužel jsme zase dostali první gól. Nevím, čím to je. Byli jsme furt pozadu, to bylo rozhodující. 

Dali jste nejvíc branek od začátku sezony. Jak zůstat v ofenzivě takto produktivní?
Konečně jsme dali víc gólů, bohužel to zase nestačilo. Liberec je kvalitní soupeř, ne nadarmo je první. Dneska jsme s ním hráli vyrovnaně a sahali po bodu, ale poněkolikáté zase nic. 

Může vás to alespoň nakopnout do budoucna?
Spíš by nás nakoplo, kdybychom vyhráli. Pozitivní alespoň je, že jsme čtyřikrát skórovali. Od toho se můžeme odrazit do dalších zápasů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz