Marná snaha. Zkoušená trojice si v Pardubicích smlouvu nevybojovala

Foto: hcdynamo.cz

Testovaným hráčům se během letošního léta v Pardubicích nedaří. Po Mountfield Cupu opustili Dynamo obránce Lukáš Kozák s útočníkem Tomášem Koblížkem. Nyní se pakuje zbylá trojice z pětice zkoušených.

HokejkaSHOPvanoce

O smlouvu si na východě Čech svými výkony neřekli ani útočníci Radovan Bondra, Filip Kuťák a Švéd Johan Lorraine. Ti dostali k přesvědčení pardubického vedení o něco víc času než Kozák s Koblížkem. Definitivní verdikt se dozvěděli po konci Memoriálu Zbyňka Kusého.

» Kadaň bude spolupracovat s Pardubicemi. Které hráče už dostala?

„V pátek po utkání s Košicemi jsme si sedli s generálním ředitelem a trenéry, abychom si vyhodnotili try out u zbývající trojice hráčů,“ začal pro web Dynama Jaromír Kverka, sportovní manažer Pardubických. 

„Chtěl bych všem poděkovat za to, že s námi absolvovali těžkých čtrnáct dnů. Naše rozhodování bylo těžké, ale nakonec jsme žádnému hráči nepředložili nabídku smlouvy,“ doplnil Kverka.

„Naše rozhodování bylo těžké, ale nakonec jsme žádnému hráči nepředložili nabídku smlouvy.“

Bondra odehrál v přípravě za Dynamo čtyři zápasy, ale gólem nebo asistencí se do statistik nezapsal. Kuťák stihl o utkání víc, podařilo se mu dát jednu branku. Švédský útočník Lorraine nastoupil až na Memoriálu Zbyňka Kusého, a to konkrétně do dvou duelů. Jemu se povedla jedna asistence. K tomu, aby dostal smlouvu, to ale bylo také málo.

Nově Pardubice zkoušejí kanadského zadáka Sebastiena Pichého, který už si v minulé sezoně zkusil Tipsport extraligu v barvách pardubického rivala z Hradce Králové, a posléze i za Litvínov.

Bude se mu dařit lépe než zmíněné pětici?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz