Maďaři skončili v nemocnici. Finále Tatranského poháru bylo odloženo

Foto: dvtk.eu

25. srpna 17:07

Adam Bagar

Organizátoři 72. ročníku tradičního Tatranského poháru v Popradě odložili finálové utkání mezi Michalovcemi a Miškovcem. Důvodem jsou zdravotní problémy hráčů maďarského týmu.

HokejkaSHOPvanoce

Maďaři informovali organizační výbor turnaje o nepříznivém zdravotním stavu mužstva už v brzkých ranních hodinách. „Během noci začali hráči pociťovat zdravotní potíže projevující se bolestmi břicha a poruchami trávení,“ informoval Poprad na svých webových stránkách.

Někteří hokejisté museli být dokonce hospitalizováni v nemocnici. „Přesnou příčinu se zatím nepodařilo diagnostikovat. Klubový lékař a organizační výbor turnaje zabezpečují maximální součinnost týmu Miškovce a věří v brzké uzdravení všech členů týmu,“ dodal pořádající klub.

Foto: hkduklamichalovce.sk

Finálový duel se tak podle reglementu turnaje odehraje v náhradním termínu, na němž se oba soupeři nejdřív musejí dohodnout. Není to poprvé, co se Tatranský pohár nedohrál v řádném termínu, ovšem v minulosti bylo pod Tatrami nejčastějším důvodem nepříznivé počasí.

Maďarský tým, jenž od loňské sezony hraje ve slovenské extralize, ve skupině po prohře 2:4 s Košicemi porazil 3:2 Krakov. Michalovce šly do finále po vítězstvích 2:1 nad Nice a 3:2 nad Popradem. Ten v boji o bronz padl 0:6 s Košicemi, páté končí po triumfu 4:1 nad Poláky Nice.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz