Machala už pálil za Frýdek-Místek, do Litoměřic se stěhuje Przybyla

Foto: Kateřina Velčovská, hcf-m.cz

Litoměřice hlásí další změny v kádru. Útočné řady Stadionu posílí Dan Przybyla, který doposud hrál za Frýdek-Místek. Minimálně do konce prosince tak nahradí Ondřeje Machalu. Ten putoval opačným směrem.

Nový fanshop

„Machala bude působit ve Frýdku-Místku, kde bude více na očích trenérovi dvacítky Václavu Varaďovi. Przybyla naopak bude trénovat pod Davidem Brukem, jenž koučuje devatenáctku,“ vysvětluje pro web hclitomerice.cz sportovní manažer Stadionu Miroslav Přerost.

Varaďa nechá Myšáka sedmnáctce: Když udrží výkony, šanci dostane! »

Ondřej Machala, jenž v aktuální sezoně nastoupil i za extraligové Pardubice, sehrál za Stadion pět utkání s bilancí jednoho bodu za asistenci. Za sebou už má i premiéru ve frýdeckém dresu. A ta mu vyšla parádně, když své bývalé spoluhráče pomohl skolit gólem a asistencí.

Foto: Karolína Štolcová, hc-litomerice.cz

To Dan Przybyla si na litoměřický debut musí počkat do soboty, kdy tým Davida Bruka hostí Porubu. Na farmě Ocelářů se devatenáctiletému forvardovi v aktuálním ročníku docela dařilo, vždyť v devatenácti zápasech zaznamenal osm bodů za tři branky a pět nahrávek.

Šance pro Buchtelu, Sedláka a další. Devatenáctka se chystá do Finska »

Oba borci se pravidelně objevují v mládežnických reprezentacích a v akci budou také během listopadové soutěžní přestávky. Ondřej Machala pomůže dvacítce na domácí akci v Hodoníně, Dan Przybyla zamíří s devatenáctkou do Vierumäki, kde třikrát poměří síly s domácími Finy.

Aktuální soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankáři:
Daniel Dvořák, Tomáš Král, Martin Michajlov.

Obránci:
Ondřej Buchtela, Tomáš Dajčar, Jan Dluhoš, Michael Gaspar, Jiří Jebavý, David Kvasnička, Dominik Málek, Patrik Marcel, Aleš Pavlas, Ondřej Smetana, Jan Strejček.

Útočníci:
Jaroslav Dvořák, Oscar Flynn, Martin Havelka, Filip Jirásek, Martin Kadlec, Jan Kloz, Markus Korkiakoski, Michal Machač, Jakub Pour, Dan Przybyla, Lukáš Rousek, Ivan Řehoř, Otakar Šik, Lukáš Válek, Daniel Voženílek, Matěj Zadražil.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz