Má stále chuť. Ve Spartě pokračuje nejzkušenější hráč

Foto: hcsparta.cz

Slovenský obránce Milan Jurčina se dohodl s pražským celkem na pokračování a přidá tak svou čtvrtou sezonu ve sparťanském dresu. Klub o tom informoval na svém webu.

39letý obránce odehrál 451 zápasů v NHL (Boston, Washington, Columbus a Islanders), dvě sezony si zkusil také v KHL a byl třeba i ve finské nejvyšší soutěži...

Čtyři roky působil také v německé DEL a zkušeností má na rozdávání.

„Jeho role je důležitá nejen na ledě, ale i v kabině. Milan v našem klubu už několik sezon plní roli velice zkušeného hráče," je si vědom sportovní manažer Jaroslav Hlinka.

„Jeho role je důležitá nejen na ledě, ale i v kabině."

„V závěru své kariéry má obrovskou chuť po úspěchu. Věříme, že nám k němu stále může pomoci," dodává pro klubový web.

Minulý rok stihl Jurčina kvůli zranění jen 23 zápasů v základní části, ale na play off už byl připravený a odehrál ho celé.

Rodák z Liptovského Mikuláše není až tak produktivní, loni měl i s play off dvě asistence, ale plní si úkoly hlavně do obrany.

Nepříjemný pro soupeře tak bude i další ročník.

„Loni jsme byli blizoučko úspěchu, který bych si přál v závěru mé kariéry opravdu moc zažít. Věřím, že tento tým má opět šanci uspět."

„Jsem rád, že budu další rok pokračovat v klubu, jakým je Sparta. Jsem tu moc spokojený. Loni jsme byli blizoučko úspěchu, který bych si přál v závěru mé kariéry opravdu moc zažít," říká Jurčina o prohraném finále s Třincem.

„Věřím, že tento tým má opět šanci uspět," zakončuje pětinásobný účastník mistrovství světa pro hc-sparta.cz.

Aktuální kádr HC Sparta Praha

Brankáři: Jakub Kovář, Josef Kořenář, Oldřich Cichoň.

Obránci: Martin Jandus, Milan Jurčina, Jakub Krejčík, Michael Krutil, Maxim Matuškin, Ondřej Mikliš, Michal Moravčík, David Němeček, Adam Polášek, Milan Jurčina.

Útočníci: Jan Buchtele, David Dvořáček, Miroslav Forman, Roman Horák, Tomáš Jandus, David Kaše, Jakub Konečný, Patrik Prymula, Daniel Přibyl, Michal Řepík, Ostap Safin, Vladimír Sobotka, Erik Thorell, Gustaf Thorell, David Tomášek, David Vitouch, Petr Hauser.

Foto: hcsparta.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz