Lukeš pokračuje v Litvínově, v klubu přidá už šestnáctou sezonu

Foto: hcverva.cz

Po Viktoru Hüblovi pokračuje v Litvínově také František Lukeš. S klubem, který o tom informoval na svých webových stránkách, se dohodl na novém ročním kontraktu.

Hokejista sezony

38letý hokejista v rámci elitní tuzemské soutěže nikdy nenastoupil za jiný klub než Litvínov, kde přidá už šestnáctou sezonu. Za dosavadních 806 střetnutí nasbíral 610 bodů s bilancí 253+357.

V uplynulém ročníku patřil k nejlepším forvardům Vervy a zaznamenal už podvanácté přes třicet bodů. S 12 brankami a 20 nahrávkami byl čtvrtým nejproduktivnějším hráčem svého mužstva.

„Jsme rádi, že jsme se s Frantou dohodli. V uplynulé sezoně si svými výkony řekl o novou smlouvu. Věříme, že týmu opět pomůže postoupit do play off,“ hlásí generální ředitel klubu Pavel Hynek.

František Lukeš patří mezi nejlepší útočníky v klubové historii. V počtu odehraných utkání, bodů a gólů je třetí, v asistencích dokonce druhý za Viktorem Hüblem, se kterým roky tvoří úderné duo.

„Ve formaci s Pospíšilem a Hüblem to byli právě oni, kdo nás táhl na konci sezony. Jsem rád, že se nám povedlo se s Frantou domluvit na dalším pokračování,“ říká hlavní kouč Vladimír Országh.

Foto: hcverva.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz