Lukášové pokračují. Boleslav si pojistila klubovou stálici a šikovného střelce

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Útočníci Lukáš Pabiška a Lukáš Žejdl pokračují v Mladé Boleslavi! Pabiška podepsal s klubem novou roční smlouvu, Žejdl se upsal na další dvě sezony. „V případě obou kluků jsme moc rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování,“ těší sportovního ředitele Bruslařů Radima Vrbatu v rozhovoru na oficiálním webu bkboleslav.cz.

HokejkaSHOPvanoce

Lukáš Pabiška vstoupí už do jedenácté sezony v boleslavském dresu. „To pro nás taky hodně znamená. Klubismus se v dnešní době už moc nenosí. Moc si toho ceníme a myslím, že jeho vztah k Boleslavi cítí i sami fanoušci. Je to doslova klubová stálice, která zvládne prakticky jakoukoliv roli v týmu,“ těší Vrbatu.

Ani Lukáš Žejdl není žádným nováčkem, v klubu ho čeká pátý ročník. „Plní naše očekávání, s jakými jsme ho před lety vítali. Postupně přebírá klíčové role v týmu, což je pro nás zásadní. Navíc věříme, že zdaleka ještě nedosáhl svého vrcholu, a že nadále profesně poroste,“ přeje si sportovní manažer Mladé Boleslavi.

Vrbata skládá tým na další sezonu. Boleslav si pojistila šest hráčů »

Pětatřicetiletý Pabiška má na kontě už 626 extraligových startů a 201 bodů (101+100), v této sezoně pomohl Bruslařům deseti body ve 43 zápasech. O sedm a půl let mladší Žejdl se dělí o pozici nejlepšího střelce týmu, v produktivitě je s 29 body (14+15) třetí. Celkem mezi elitou zapsal 352 startů a 170 bodů (73+97).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz