Lubina pokračuje v Pardubicích. Kverka vnímá práci v Dynamu jako výzvu

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Dynamo potvrdilo ve funkci sportovního manažera Jaroslava Kverku, který bude šéfem sportovního úseku tradičního klubu. Trenérem pardubických hokejistů zůstává Ladislav Lubina, jenž k týmu přišel v průběhu uplynulé sezony a pomohl východočeskému celku k záchraně v nejvyšší soutěži.

HokejkaTV

Jaromír Kverka, který naposledy působil v Karlových Varech coby manažer A-týmu a hlavní skaut klubu, už společně s Ladislavem Lubinou pracují na doplnění kádru Dynama. 

„Musíme jednat rychle. Podepsali jsme novou smlouvu s Ladislavem Lubinou a teď si musíme na dva na tři dny sednout a zavřít se do kanceláře. Nastavíme politiku, kterou budeme v hráčských přestupech chtít dělat. Vím, že mnoho volných hráčů už není, ale kádr budeme chtít doplnit tak, aby trenér byl spokojený a vše fungovalo,“ vysvětluje Jaromír Kverka na webu pardubického klubu.

„Přicházím tady s velkým respektem. Pardubice mají tradici, ale nebojím se toho a výzvu přijímám. Chci využít své zkušenosti a pomoci ke zlepšení,“ dodává Kverka jedním dechem.

Změny v Pardubicích: Nový manažer i předseda představenstva »

A-mužstvo Dynama povede v nové extraligové sezoně Ladislav Lubina. „Jsem rád, že zde mohu pokračovat a na novou sezonu v Pardubicích se moc těším. Doba posledních týdnů byla hektická, po baráži se udála spousta změn,“ říká někdejší produktivní útočník.

„Nyní si vše sedá, domlouváme si pravidla fungování. Věřím, že nebudeme mít žádný problém a že nastolíme taková pravidla, aby byl pardubický fanoušek v sezoně spokojený,“ doplňuje kouč Dynama.

Pardubičtí hokejisté by měli přípravu odstartovat za týden, tedy v pondělí 20. května. „V úvodu maximálně zapracujeme na obecné vytrvalosti, poté půjdeme více do kvality a intenzity. Budu se snažit letní přípravu nachystat tak, aby byla pestrá a nebyla jednotvárná. Je třeba, aby hráče bavila a aby lépe snášeli dřinu,“ uvědomuje si Ladislav Lubina.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz