Lubina neudržel nervy! Vynadal rozhodčím a byl vykázán ze střídačky

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

Zatímco Berani si zpříjemnili oslavy hladkou výhrou 5:1, Dynamo zapsalo už osmnáctou prohru z posledních devatenácti střetnutí a navrch 67 trestných minut. I kvůli Ladislavu Lubinovi. Kouč Pardubic dostal za protesty trest do konce zápasu a byl vykázán na tribunu.

Jágr Chance liga

Pardubický trenér v čase 31:03 jen těžko kousal trest pro Rhetta Hollanda, který od rozhodčích Pavla Hodka a Tomáše Veselého vyfasoval dvě plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku. A svou nespokojenost dával najevo.

Dynamo za to inkasovalo znovu menší trest, tentokrát pro hráčskou lavici za nesportovní chování. Ovšem to Ladislava Lubinu ještě víc vytočilo a za další spršku protestů směrem k hlavním arbitrům inkasoval trest do konce utkání.

Lubina musel opustit střídačku a zbytek utkání sledoval jen mezi přítomnými diváky. Hned po pár sekundách viděl, jak domácí využili přesilovku pět na tři. A pak už jen marnou snahu svého týmu, který si ze Zlína odvezl porážku 1:5.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz