Lotyšský obránce Cibulskis pokračuje v Mountfieldu, novou smlouvu má i Gaspar

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Krátce po vyřazení z play off už vedení Mountfieldu podniká kroky směrem do budoucna. Po loňských změnách chce východočeský klub stabilizovat kádr, dvanáctka hráčů v nedávné minulosti prodloužila smlouvy, teď se přidali další dva. Dres Hradce Králové budou nadále oblékat Oskars Cibulskis (na snímku) a Michael Gaspar.

Nový fanshop

Větší zkušenosti má lotyšský zadák. Oskars Cibulskis přišel do Hradce Králové před dvěma lety a patřil k oporám týmu. Po této sezoně končil účastníkovi několika světových šampionátu kontrakt, autor 12 kanadských bodů v ročníku 2018-19 se s vedením klubu dohodl na novém.

„Oskars je v Hradci spokojený, což se projevilo v bezproblémové dohodě na jeho dalším pokračování. Pro nás je to jeden z nejdůležitějších hráčů defenzívy a jsme moc rádi, že zůstává i nadále součástí našeho týmu,“ uvedl pro klubový web generální manažer Aleš Kmoníček.

Spokojenost s tím, že Cibulskis setrvá v kádru Mountfieldu, netají ani sportovní manažer Jaroslav Bednář. „Oskars hrál ve velké formě, je to pro nás stěžejní obránce. O to víc jsme rádi, že s námi pokračuje další rok,“ poznamenal.

Foto: Martin Voltr

U Východočechů pokračuje rovněž jiný bek Michael Gaspar. Účastník posledního mistrovství světa dvacetiletých měl ve druhé polovině sezony smůlu. Po slibném angažmá v prvoligových Litoměřicích ho přibrzdily zdravotní potíže, na zmíněném šampionátu se zranil a od té doby je mimo hru.

„Michael měl velkou smůlu v podobě vleklého zranění z mistrovství světa, které ještě není stále doléčeno. Jelikož ho považujeme za velmi perspektivního hráče, dohodli jsme se s ním na dlouhodobé smlouvě a pevně věříme, že se již v nové sezoně stane důležitým členem A-mužstva a vybojuje si pevné místo v základní sestavě,“ doplnil Aleš Kmoníček.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz