Litvínov týmem měsíce! Nejlepším hráčem Bulíř, kdo tvoří TOP sestavu?

Foto: Edvard Beneš, hcverva.cz

2. října 2018, 9:33

David Jahoda

Týmem měsíce září a zároveň největším překvapením Tipsport extraligy je podle redakce Hokej.cz HC VERVA Litvínov. Hráčem měsíce je nejlepší kanonýr soutěže Michal Bulíř. Kdo ho doplnil v nejlepší sestavě?

HokejkaTV

Tým (a překvapení) měsíce – HC VERVA Litvínov

Kdo by čekal, že tým, který v minulé sezoně zachránil svou extraligovou příslušnost až v předposledním kole baráže, povede po sedmi kolech celou tabulku se ztrátou jediného bodu? Litvínovská Verva, která se opírá o své tradiční opory či navrátilce Jakuba Petružálka s Jaroslavem Janusem zatím udivuje. A hledá přemožitele...

Sestava měsíce podle Hokej.cz

Matěj Machovský (G, HC Sparta Praha)
Má Sparta konečně odpověď na palčivou otázku? Matěj Machovský předvádí po návratu ze zámoří parádní výkony. Začal čistým kontem a následující výkony nebyly o moc horší. Po sedmi zápasech si drží parádní čísla: 95,42% úspěšnost zákroků a průměr 1,55 inkasovaných branek na zápas.

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

Petr Zámorský (O, Mountfield HK)
Šestadvacetiletý bek opět začíná připomínat toho Zámorského, který před pár lety válel za Zlín. Na tom, že je Mountfield na druhém místě, má velký podíl. S šesti body je nejlépe bodujícím hráčem mužstva, dostává nejvíc prostoru a také patří k nejpilnějším střelcům Tipsport extraligy.

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Jan Košťálek (O, HC Sparta Praha)
Ve stejné pozici jako Zámorský je i Jan Košťálek, ve Spartě není produktivnějšího hráče. Díky tomu, že má víc branek (3) než Zámorský, je s šesti body na čele bodování soutěže mezi beky. To se od něj určitě nečekalo. Vždyť za celý minulý ročník zaznamenal v zámoří jen 12 bodů.

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

František Lukeš (Ú, HC VERVA Litvínov)
Šest zápasů, čtyři góly a celkově devět bodů. František Lukeš vletěl do nové sezony skvěle. Společně s dlouholetým parťákem Viktorem Hüblem a mladíkem Janem Myšákem patří k hnacímu motoru překvapivého lídra soutěže. Nebodoval jen v úvodním zápase proti Mladé Boleslavi.

Foto: Edvard Beneš, hcverva.cz

Michal Bulíř (Ú, Bílí Tygři Liberec)
Michal Bulíř je pro nás hráčem úvodního měsíce! Má tygří podíl na tom, že se Liberec dokázal oklepat z úvodních dvou duelů, v nichž vůbec neskóroval. Nejvydařenější pro něj byl zápas proti Zlínu, v němž zapsal hattrick. Momentálně je s osmi trefami nejlepším střelcem soutěže.

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Vojtěch Němec (Ú, HC Škoda Plzeň)
Plzeňský útočník Vojtěch Němec se postaral o zatím nejpůsobivější individuální výkon sezony. Pod demolici Chomutova 9:2 se podepsal čtyřmi góly a jednou asistencí! V dalších zápasech si připsal ještě dvě přesné trefy a jednu gólovou přihrávku. Je nejlépe bodujícím hráčem Škody.

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz