Litvínov řeší krizi, ohlíží se po novém kouči! Přijdou i změny v kádru?

Foto: Edvard Beneš, hcverva.cz

20. října 2019, 21:33

David Jahoda

Dvanáct odehraných zápasů, jen tři výhry, 11 bodů a předposlední místo s náskokem pouhých dvou bodů na poslední Zlín. Litvínov je v krizi a jeho vedení si láme hlavu nad tím, jak z ní ven. V následujících dnech hodlají Jiří Šlégr a spol. konat.

Aplikace Tipsport extraligy

V neděli prohrála Verva už potřetí za sebou, na svém ledě proti Olomouci, která předtím padla pětkrát v řadě, stahovala marně a nakonec nestačila Hanákům v poměru 3:4.

„Ve třetí třetině jsme se sesypali. Inkasovali jsme branku v přesilové hře, to je známka toho, že nám to nejde celou sezonu, i když na nich pracujeme. Je složité dohánět stav 1:4 ve třetí třetině,“ hodnotil zápas Jiří Šlégr, hlavní trenér týmu a předseda představenstva klubu. 

Krátce po utkání s Olomoucí se na webu Litvínova objevila zpráva, která avizuje změny. Měly by přijít záhy a měly by být podstatné.

„Vzhledem k neuspokojivým výsledkům vedení HC VERVA Litvínov již několik dní jedná s několika adepty na pozici hlavního trenéra a zároveň nevylučuje změny v hráčském kádru,“ píše se v prohlášení.

„Chápeme nespokojenost fanoušků a uděláme vše proto, aby přišla změna a společnými silami jsme se posunuli do vyšších pater tabulky. O vývoji vás budeme v následujících dnech informovat,“ mohli si přečíst fanoušci Vervy.

Další dva zápasy čeká Litvínov venku – na ledech Kladna a Komety Brno. Bude už Vervu vést nový kouč a bude její sestava obměněna novými tvářemi?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz