Litoměřice reagují na Kloučkův přesun do Pardubic, pomůže jim Král

Foto: Karolína Štolcová, hclitomerice.cz

Brankář Tomáš Král vyhlíží zahraniční angažmá, než ale odejde, dočasně pomůže prvoligovým Litoměřicím. V jejich brance nastoupí už ve středu proti Kladnu. Stadion o tom informoval na klubových stránkách.

Jágr Chance liga

Severočeši Královým příchodem reagují na návrat Milana Kloučka do Pardubic. Dosavadní litoměřická jednička se v Dynamu uvedla skvěle a v úterý vychytala výhru nad Spartou.

Čtyřiadvacetiletý Král se na tuto sezonu chystal s Chomutovem, během letní přípravy ale požádal Piráty o uvolnění, protože dostal nabídku ze zahraničí.

Teď se do českých soutěží na skok vrací. „Než dojde k jeho přesunu do zahraniční soutěže, vypomůže Stadionu v příštích těžkých zápasech," stojí na webu hclitomerice.cz.

Král nejde do neznámého prostředí – v Litoměřicích hrál už v ročníku 2013/2014. V sezoně 2014/2015 patřil k týmovým oporám a s pěti čistými konty byl v této statistice nejlepším gólmanem soutěže. Za Stadion chytal naposledy na podzim 2015.

Poté působil ve Slavii a v už zmíněném Chomutově, odkud občas pomohl partnerské Kadani. Zkušenosti má také z Norska, druhé nejvyšší finské soutěže i mládežnických reprezentací.

Širší soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankáři: Tomáš Král, Milan Klouček, Adam Wolf, Martin Michajlov, Patrik Rybár.

Obránci: Ondřej Smetana, Aleš Pavlas, Jiří Jebavý, David Kvasnička, Jan Strejček, Martin Jandus, Radek Jeřábek, David Šesták, Dominik Málek, Lukáš Doudera.

Útočníci: Vítězslav Bílek, Jan Veselý, Jaroslav Kalla, Filip Hanták, Josef Stříbrný, Matyáš Kantner, Petr Kodýtek, Matěj Chalupa, Filip Helt, Jaroslav Šimeček, Ivan Řehoř, Jaroslav Dvořák, Filip Jirásek, Vojtěch Komárek, Martin Havelka, Patrik Miškář, Radek Pilař, Pavel Zajan.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz