Litoměřice částečně obměnily kádr. Kdo zůstává a kdo ne?

Foto: hclitomerice.cz

Jedním z klubů, které informovaly o pohybech na soupisce, jsou také prvoligové Litoměřice. Vítěz základní části končí spolupráci se sedmi hráči, deset jiných naopak pokračuje pod Radobýlem.

„Momentálně ještě probíhají jednaní s hráči. Některé ze stávajícího kádru si dovolit můžeme, máme je podepsané,“ říká pro litoměřický web ředitel klubu Jan Fišera.

Koho má na mysli?

Brankářská dvojice bude neměnná: smlouvu prodloužili jednička Tomáš Král i mladík Šimon Sklíba. Před nimi bude dál tvrdit muziku kapitán Jan Výtisk

Klub udržel pohromadě jádro obrany, další rok v kališnickém čeká Jana Holého, Jiřího Jebavého a Patrika Marcela. Nejproduktivnější z nich byl s 27 body (2+23) prvně jmenovaný. 

„Momentálně ještě probíhají jednaní s hráči. Některé ze stávajícího kádru si dovolit můžeme, máme je podepsané.“

To samé by se dalo částečně říct o útočné vozbě. Na severu Čech setrvá řada klíčových borců včetně Ondřeje Procházky, Lukáše Válka, Jaroslava Kracíka a Josefa Jíchy.

Nicméně...

S otevřením přestupového okna přišly i odchody. Vedení musí mrzet ztráta lídra produktivity Romana Přikryla, loučí se taky Martin Kadlec nebo Martin Procházka.

A nové angažmá si budou hledat ještě Karel Klikorka, Marek Berka, Petr Kuboš či Tomáš Křehlík.

„Hráčům, kteří nás opustí, patří velké díky za práci pro klub a přejeme jim úspěšné pokračování v kariéře,“ hlásí Fišera.

„Hráčům, kteří nás opustí, patří velké díky za práci pro klub a přejeme jim úspěšné pokračování v kariéře.“

Soupiska každopádně není konečná. 

„S některými hráči se bohužel budeme muset rozloučit, s některými stále jednáme. V následujících dnech začneme fanoušky postupně seznamovat s dalšími změnami,“ zakončuje ředitel Stadionu.

Otazník visí například nad finským bomberem Riku Sihvonenem. Udrží ho klub?

Foto: Martin Voltr

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz