Litoměřice budují kostru kádru, pokračuje i Marcel

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Za sezonu 2019/2020 byl jmenován do All-Star týmu a i letos se podílel na parádních výsledcích Litoměřic. Patrik Marcel nemá důvod měnit angažmá a se Stadionem se dohodl na nové smlouvě.

Fanshop národního týmu

Ostatně...

Právě Litoměřicím dost vděčí za to, jaký progres za poslední roky udělal. Trenér David Bruk mu dal šanci, zbytečně ho nesvazoval defenzivními pokyny a nechal Marcela hrát hokej.

Ten se mu za to odvděčil čtrnácti brankami v sezoně 2019/2020. Žádný jiný bek tenkrát, a to ani fenomén Pavel Pýcha, neskóroval víckrát.

Letos to ze strany Patrika Marcela bylo o něco slabší: ve 44 zápasech přispěl týmové produktivitě čtrnácti body (3+11). Jen o tom ale pochopitelně nikdy Marcelova hra nebyla, dál vynikal třeba v blokování střel či důrazu.

Ve Stadionu ho čeká čtvrtá sezona. „Za Litoměřice hraju rád, neměl jsem žádný důvod nepokračovat," říká Marcel v rozhovoru pro hclitomerice.cz.

„Měl jsem nabídky celkem ze tří klubů, ale i když byly některé lákavé, já bych neměnil," dodává šestadvacetiletý bek.

Kostru týmu tedy mají Litoměřice už skoro složenou. Kromě Marcela v obraně zůstávají i Jan Výtisk, Jan Holý a Jiří Jebavý. Z útočníků už mají smlouvy Jaroslav Kracík, Roman Přikryl a bratři Ondřej a Martin Procházkovi.

Tvořící se kádr HC Stadion Litoměřice

Brankáři:

Obránci: Jan Holý, Jan Výtisk, Patrik Marcel, Jiří Jebavý.

Útočníci: Jaroslav Kracík, Roman Přikryl, Ondřej Procházka, Martin Procházka.

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz