Legenda pomáhá napíše druhý díl, získejte zbylé dresy z prvního ročníku

5. prosince 2019, 19:45

hokej.cz

Ještě než unikátní dobročinný projekt Legenda pomáhá napíše druhý díl, máte šanci vydražit si některý z posledních volných dresů úvodního ročníku akce.

HokejkaSHOPvanoce

Projekt Legenda pomáhá vznikl u příležitosti výročí 50 let od chvíle, kdy legendární hráč a trenér Ivan Hlinka poprvé nastoupil do zápasu nejvyšší soutěže. Do akce se v roce 2017 zapojily všechny kluby Tipsport extraligy, první ligy, vybrané celky druhé ligy a také zástupci univerzitního hokeje.

Dražit můžete na webu sportovniaukce.cz »

Vyvolávací cena dresů je 867 korun. Částka v sobě zahrnuje čísla, která byla pro sezonu 2016/17 specifická – tedy 80 let nejvyšší soutěže a nedožité 67. narozeniny Ivana Hlinky. Výtěžek z dražby bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům a funkcionářům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

Foto: Michal Polák, hc-havirov.cz

K dispozici jsou ještě stále dresy hráčů Benátek nad Jizerou, Frýdku-Místku, Havířova, Kadaně, Litoměřic, Prostějova, Třebíče, Mostu, Děčína, Jablonce nad Nisou, Moravských Budějovic a Písku. Mimo jiné plzeňského Bohumila Janka, libereckého Adama Dlouhého a dalších borců. Aukce končí v neděli 15. prosince v 18 hodin.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz