Kuchař porušil smlouvu. Zaplatí velkou pokutu a je v podmínce

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Sokolov podmínečně vyřadil z kádru brankáře Ondřeje Kuchaře. Mladíček po zápase s Benátkami nad Jizerou neunesl kritiku fanoušků a nevhodně se vyjadřoval v diskuzi na klubovém Facebooku.

HokejkaTV

Baník následně komentáře smazal a začal tento problém interně řešit. „Svým jednáním porušil hráčskou smlouvu a poškodil svými výroky klub HC Baník Sokolov. Výroky, které na facebookových stránkách použil, odzujeme," stojí v prohlášení klubu.

Trest za Kuchařovu nerozvážnost je velký. „Toto jednání se absolutně neslučuje s kulturou a filozofií našeho klubu. Omluvou pro nás není ani věk našeho brankáře," vzkazuje Baník. 

„Samotného hráče jsme potrestali výraznou pokutou a také podmínečným vyloučením z našeho klubu. V případě, že by se takové jednání opakovalo, budeme nekompromisní, neboť jsme si plně vědomi závazků vůči našim fanouškům, mládeži a partnerům," píše prvoligový nováček.

Dvaadvacetiletý Kuchař, který je týmovou jedničkou, si teď sype popel na hlavu. „Po prohraném utkání s Benátkami jsem se dopustil věci, které velmi lituji. V emocích jsem jednal nerozvážně, neunesl kritiku a v komunikaci jsem se vyjádřil tak, jak bych se v žádném případě vyjádřit neměl," přiznává chybu.

„Věřte, že tuto záležitost si budu pamatovat navždy."

„Svého jednání lituji a přijímám trest, který mi Baník udělil. Budu se snažit svými výkony odčinit to, že jsem zklamal naše fanoušky a partnery, kteří nás podporují za každé situace," omlouvá se Kuchař.

„Mrzí mě následky, které mohou mým jednáním poškodit klub. Udělám vše pro to, abych je odčinil. Vážím si fanoušků a věřte, že tuto záležitost si budu pamatovat navždy. Udělal jsem velkou chybu... Jako sportovec takto jednat nemohu. Omlouvám se," zpytuje svědomí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz