Krenželok posílí Porubu. Novinky hlásí i další kluby

Foto: Markéta Křížová, lhkjestrabi.cz

Obránce Daniel Krenželok (na fotce) má nově z Vítkovic vyřízeny střídavé starty do Poruby. Změny v kádru hlásí i další prvoligové kluby, například za Frýdek-Místek si opět zahraje produktivní polský forvard Alan Lyszczarczyk.

KRENŽELOK POSÍLIL PORUBU. Ostravané získali další výraznou posilu, už ve středečním kole Chance ligy za ně nastoupí urostlý zadák Daniel Krenželok. Ve Vítkovicích si zatím o místo v základní sestavě neřekl, proto má střídavé starty o patro níž. Krenželok, jenž byl loni nejlepším střelcem mezi prvoligovými obránci, odehraje zápas v Prostějově ve druhém páru s Tomášem Voráčkem.

TOMÁŠ HANOUSEK POMŮŽE SLAVII. Více v samostatném článku ↓

LYSZCZARCZYK OPĚT ZA FRÝDEK-MÍSTEK. Do Frýdku-Místku se vrací jeho nejproduktivnější hráč z minulé sezony – Alan Lyszczarczyk. Letos v úvodních dvou extraligových zápasech za partnerský Třinec naskočil na led dohromady jen na sedm minut, ve středu večer si tak užije většího herního vytížení v Chance lize proti Třebíči.

KOLÁČEK SE DO LITOMĚŘIC NEVRÁTÍ. Střídavé starty z Tipsport extraligy do 2. ligy? To se moc často nevidí. U mladíčka Josefa Koláčka je ale přesun z Českých Budějovic do Chomutova logický: Piráty totiž trénuje jeho otec Kamil. Koláček nastoupí za Chomutov už ve středečním utkání proti Klatovům, povede třetí formaci s Milanem Kostourkem a Jakubem Zajíčkem na křídlech. Koláček naskočil za Motor do všech tří dosavadních extraligových zápasů, jeho ice time byl ale malý – občasnou výpomoc doma v Chomutově proto určitě uvítá.

OBRÁNCE FILIP KOVÁŘ JE NA ZKOUŠCE V TŘEBÍČI. Více v samostatném článku ↓

KOFFER ZA BÉČKO PARDUBIC. Rezerva Dynama odjela na proslulý Lapač se zajímavou posilou z áčka: a to s dravým forvardem Filipem Kofferem. V sestavě jsou oproti minulému utkání také Daniel Rákos s Tomášem Urbanem. Chybějí naopak zranění Tomáš Kaut s Michalem Machačem.

ČERNOHORSKÝ SE ROZEHRAJE VE 2. LIZE. Litoměřický obránce Jakub Černohorský odchází za větším herním vytížením do druholigového Děčína. U Medvědů bude působit formou střídavých startů, poprvé se v jejich sestavě ukáže už dnes v derby s Ústím nad Labem.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz