Krejčí opouští Karlovy Vary i Prostějov, jde do zahraničí

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Obránce Daniel Krejčí, který letos střídavě působil v Karlových Varech a v Prostějově, odchází do konce sezony na Slovensko. Posílil Trenčín.

HokejkaTV

Krejčí na jaře pomohl Energii k postupu, stabilní místo v extraligové sestavě si ale nezískal a odehrál jen šest utkání (0+0). Na střídavých startech proto pomáhal Jestřábům (8 zápasů, 1+2). 

Někdejší bek Slavie nebo Třince působil na Slovensku už v letech 2015 až 2017, to hrál za Zvolen. Teď vyzkouší jiný klub. V Trenčíně se potká mimo jiné s dalšími Čechy Lukášem Kovářem, Jiřím Gulou, Martinem Rýglem a Radkem Dlouhým. Dukla je momentálně na sedmém místě slovenské extraligy.

Karlovy Vary, které mají v posledních týdnech skvělou formu a vyšvihly se na osmou příčku tabulky, před nedávnem přivedly zadáka Lukáše Kozáka. Psali jsme tady.

Soupiska HC Energie Karlovy Vary

Brankáři: Jan Bednář, Filip Novotný, Tomáš Závorka, Ondřej Kuchař.

Obránci: Filip Bernáth, Sabahudin Kovačevič, Lukáš Kozák, Michal Plutnar, Matic Podlipnik, Martin Rohan, Vladimír Sičák, Ondřej Šafář, Petr Šenkeřík, Jan Tomeček, David Tureček, Lukáš Vágner.

Útočníci: Stanislav Balán, Ondřej Beránek, Jakub Flek, Sebastian Gorčík, Dávid Gríger, Tomáš Havránek, Martin Kohout, Adam Křemen, Jaromír Kverka, Adam Lapšanský, Tomáš Mikúš, Tomáš Rachůnek, Václav Skuhravý, Petr Stloukal, Marek Švec, Roman Vlach.

Daniel Krejčí.

Daniel Krejčí. | Foto: hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz