Koukal přišel o kapitánské céčko! Není to trest, ale pomoc Petrovi, zní z Hradce

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

30. října 2018, 12:19

Adam Bagar

Nejdřív si vyslechl verdikt disciplinárky. Stop na dva duely. Následně i rozhodnutí hradeckého vedení, které mu sebralo kapitánské céčko. Útočník Petr Koukal na předposlední říjnový den asi nebude moc rád vzpomínat.

HokejkaTV

„Tímto krokem chceme umožnit Petrovi soustředit se pouze na svůj výkon a dostat se zpět do formy, kterou od něj vedení klubu očekává,“ říká pro klubový web mountfieldhk.cz hradecký generální manažer Aleš Kmoníček.

Mountfieldu se přes výrazné letní změny daří, patří mu třetí příčka tabulky. Ale výkony Petra Koukala zatím zůstávají za očekáváním tamního vedení, vždyť za patnáct zápasů nasbíral jen pět bodů za dva góly a tři asistence.

Dřevorubec Koukal pyká za sekeru do Dvořáka, Ujčík mu dal stopku »

K tomu navíc přišel zkrat, který Hradci Králové naposledy prohrál zápas se Spartou. Koukal se projevil jako dřevorubec, sekerou dvakrát udeřil Tomáše Dvořáka a od disciplinárky dostal stopku pro zápasy s Piráty a Berany.

Zákrok Petra Koukala na Tomáše Dvořáka

„Není to žádný trest. Je to čistě pomoc Petrovi, aby se vrátil do starých Koukalovských časů. Věříme, žen ho to nabudí a bude podávat výkony, jaké se od něj očekávají,“ řekl pro iSport.cz sportovní manažer Jaroslav Bednář.

Koukalův zkrat prohrál Hradci zápas: Přetáhl jsem ho, aby mě pustil »

Nového šéfa kabiny si pod Bílou věží zvolili na dopoledním tréninku. Kapitánské céčko bude nově nosit zkušený slovenský bek Dominik Graňák, jeho asistenty budou obránce Tomáš Linhart a útočník Daniel Rákos.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz