Koukal na odchodu? V tuto chvíli ho uvolňovat nechceme, zní z Hradce

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

5. prosince 2018, 12:01

Adam Bagar

V posledních dnech se na východě Čech nemluví snad o ničem jiném než o Petru Koukalovi. O hradeckého centra mají velký zájem Pardubice a spekuluje se tak, že je na odchodu z Mountfieldu.

HokejkaTV

Kolem Petra Koukala se na tribunách točilo i poslední utkání s vedoucím Třincem. Hradecký kotel po každé třetině vyvolával jméno svého miláčka, po duelu se připojil i Brandon Maxwell, jenž dal jasně najevo, že by ho chtěl nadále denně vídat v kabině Mountfieldu.

„Chtěl bych zamezit spekulacím ohledně odchodu Petra Koukala, v tuto chvíli a minimálně do konce roku ho nikam uvolňovat nechceme.“

Americký gólman si vzal do ruky megafon, rozjel pokřik na počest svého parťáka, pak na něj zakřičel „Potřebujeme tě!“ a společně před fanoušky skočili rybičku. Bylo to hodně emotivní, silnější než cenná výhra 4:2 nad Oceláři, kteří padli po dlouhých deseti bojích.

Fanoušci by Koukalův návrat do Pardubic kousali těžce. „Chtěl bych zamezit spekulacím ohledně odchodu Petra Koukala, v tuto chvíli a minimálně do konce roku ho nikam uvolňovat nechceme,“ řekl pro web mountfieldhk.cz generální manažer Aleš Kmoníček.

„S Petrem, respektive jeho agentem jsme ve spojení, ale to se týká jeho výkonů a produktivity. Tuto otázku bude řešit také představenstvo společnosti, které má naplánované jednání na 13. prosince 2018,“ doplnil Kmoníček ke spekulacím o odchodu Petra Koukala.

Mistr světa z roku 2010 neprožívá povedenou sezonu. V neděli sice ve Vítkovicích ukončil dvouměsíční čekání na gól a výrazně přispěl k obratu z 2:4 na 5:4, ale byla to jeho teprve třetí trefa v sezoně. Bojuje a maká, ale za 24 zápasů nasbíral pouhých osm bodů.

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz