Kostra kádru zachována. Šumperk podepsal dalšího hráče

Foto: Dominik Mihailescu, dracisumperk.cz

Šumperk má na soupisce pro další sezonu už desáté jméno, které v klubu pokračuje z minulé sezony. Tím je 24letý obránce Ondřej Hrachovský. S prvoligovým celkem podepsal novou smlouvu.

„Bylo pro nás s majitelem prioritní, abychom udrželi co nejvíce hráčů z loňského kádru. Chtěl jsem, aby číslo kluků, kteří prodlouží, bylo dvojciferné, a to se díky dohodnutí s Ondrou potvrdilo," pochvaluje si hlavní trenér Lukáš Majer.

„Stal se tak 10. hráčem z minulé sezony, což už znamená lehkou kostru udrženou pohromadě a taková je i naše filozofie," dodává pro klubový web.

Hrachovský, který zamířil do Šumperku loni z Frýdku-Místku, tak přidá svůj druhý ročník u Draků.

Pro celek byl poměrně důležitým hráčem. Průměrně strávil za jeden zápas přes 19 minut na ledě, k tomu přidal osm bodů (3+5) v základní části.

„Bylo pro nás s majitelem prioritní, abychom udrželi co nejvíce hráčů z loňského kádru. Chtěl jsem, aby číslo kluků, kteří prodlouží, bylo dvojciferné, a to se díky dohodnutí s Ondrou potvrdilo."

I on měl velký podíl na udržení Draků v Chance lize, v baráži proti Táboru přispěl dvěma asistencemi.

„Ondra byl loni stabilním členem naší defenzivy, má velmi zajímavé fyzické parametry a pevně věřím, že uděláme společně vše proto, aby odváděl pro tým co nejpřínosnější práci, která pomůže týmu k maximálním výkonům," komentuje Majer.

Urostlý pravák na sebe upozornil hlavně tři roky zpět, kdy měl ve Frýdku-Místku 26 kanadských bodů a byl třetím nejlepším střelcem (12 branek) mezi obránci v sezoně 2019/2020.

I proto si vysloužil čtyři starty za extraligový Třinec. Zkusil si také hokejovou Ligu mistrů a slavný Spengler Cup.

Aktuální soupiska Draků Pars Šumperk

Brankář:
Petr Hamalčík, Jakub Lackovič.

Obránce:
Tomáš Drtil, Štěpán Dudycha, Filip Eliáš, Patrik Kadeřávek, Ludvík Rutar, Ondřej Hrachovský.

Útočníci:
Petr Antoníček, David Bartoš, Tomáš Bernat, Jakub Horký, Šimon Jelínek, Dávid Kohút, Adam Křemen, Jiří Průžek, Vojtěch Šuhaj, Daniel Vachutka, Lukáš Žálčík.

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz