Košťálek po bitce s Květoněm: Tohle si u nás doma nikdo dovolovat nebude!

Hokejisté Vítkovic potvrdili, že se jim proti Spartě náramně daří. V O2 areně vyhráli 4:1 a natáhli bodovou šňůru proti tomuto soupeři už na deset zápasů. Duel okořenila také pěstní výměna názorů mezi zadákem Janem Košťálkem a útočníkem Davidem Květoněm.

HokejkaTV

Na světelné kostce svítil čas 12:23 a skóre 0:1, když se oba kohouti do sebe pustili. David Květoň po kontaktu s Janem Košťálkem vletěl do Matěje Machovského, což se sparťanskému obránci vůbec nelíbilo a dal vítkovickému forvardovi jasně najevo, že takhle ne.

„Vjel do Machyho, a to se mi prostě nelíbilo.“

„Popravdě ani nevím, jak se to seběhlo. Jen jsem viděl, jak vjel do Machyho, a to se mi prostě nelíbilo. Chtěl jsem mu ukázat, že tohle si u nás doma nikdo dovolovat nebude,“ líčí Košťálek, který nejdřív soupeři uštědřil v bráně pár ran a poté sám skončil svalen na led.

Jelikož oba shodili své rukavice, zkušení hlavní arbitři Antonín Jeřábek s Vladimírem Pešinou je poslali na lavici hanby se shodným trestem na dvě plus dvě plus deset minut za hrubost. Do hry se tak vrátili až ve 27. minutě a během vychladnutí se skóre změnilo na 1:1.

Sparta se ale víc než na vyrovnání nezmohla, v dalším průběhu se už trefovali jen hosté, kteří potvrdili, že jim Pražané poslední dobou náramně sedí. Vítkovice slavily i díky dvěma trefám Ondřeje Romana výhru 4:1 a natáhly bodovou šňůru proti Spartě na deset duelů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz