Kopřivnici pomůžou hráči z Poruby. Zůstane ale Tatra sponzorem?

Foto: Facebook HC TATRA Kopřivnice

Druholigové Kopřivnici hrozí, že pro příští sezonu přijde o finanční příspěvek od známé české automobilky Tatra, která sídlí právě v Kopřivnici.

Nový fanshop

Klub měl v minulém ročníku jméno tohoto sponzora i ve svém názvu – HC TATRA Kopřivnice.

A v logu byl zakomponovaný obrázek tatrovky ↓

Jenže jak to bude s podporou teď?

„V dubnu jsem se na jednání s obchodním ředitelem Tatry panem Hendrychem dozvěděl, že jsme nebyli na rok 2019 zahrnuti do programu podpory," vypráví v rozhovoru na klubovém webu manažer Jaroslav Hrubý. „Slíbil mi, že až se bude v září tvořit rozpočet na rok 2020, tak nás do programu opět zařadí."

Naděje na finanční příspěvek od Tatry i pro tento rok ale dosud nezmizela. „V předchozích letech jsem byl vždy domluven na sponzoringu s majitelem Tatry Jaroslavem Strnadem, který víceméně direktivně rozhodl o přidělení peněz. Když jsem se zprávu od obchodního ředitele dozvěděl, oslovil jsem osobním dopisem pana majitele, který mi na dopis odpověděl, že vše probere se svým společníkem a ozvou se mi. Je to sice holub na střeše, ale já jsem optimista a věřím, že Tatra bude i nadále podporovat kopřivnický hokej."

„Jsem optimista a věřím, že Tatra bude i nadále podporovat kopřivnický hokej."

Co se týče novinek z kádru, kariéru ukončil nejproduktivnější hráč Adam Červenka (viz tento článek). Jinak kostra týmu pokračuje.

V čele s brankářem Petrem Hromadou. „On je kapitola sama o sobě je. Podle mě patří k těm nejlepším, kteří ve druhé lize hrají. Jeho skvělý přístup má vliv i na ostatní hráče," chválí ho Hrubý pro web hctatra.cz.

Zásadní informací je, že se Kopřivnice dohodla na kooperaci s prvoligovou Porubou. „Bude to úzká spolupráce, ale v žádném případě nebudeme farma," uvedl Hrubý. „Měla by probíhat na bázi doplňování našeho kádru hráči z Poruby: a to nejen mladými, kteří ještě výkonnostně na Chance ligu nedosáhnou, ale i zkušenými hráči, kteří nebudou tolik vytížení."

Foto: Facebook HC TATRA Kopřivnice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz