Konec Tatry! Druholigová Kopřivnice mění generálního partnera

Foto: Facebook HC TATRA Kopřivnice

1. října 12:37

Michal Hladký

Vedení kopřivnického hokeje vydalo překvapující vyjádření, od 1. října ponese klub z Moravskoslezského kraje nový název. Ke změně došlo po dvou letech, kdy klub vystupoval pod tradičním názvem HC Tatra Kopřivnice.

HokejkaTV

Kopřivnický hokejový celek podepsal smlouvu s firmou ISMM Production & Business Cooperation s.r.o, která ponese své jméno v budoucím názvu klubu. Druholigové tabulky se budou muset měnit, nynější HC Tatra Kopřivnice se přejmenuje na HC ISMM Kopřivnice. 

Pro druholigový hokej v Kopřivnici je to obrovská změna. Tatru měl v názvu v letech 1935 až 1949, před dvěma lety se k oblíbenému názvu vrátil, automobilka se totiž stala generálním sponzorem. Teď nastává další novinka, která určitě zasáhne do vizáže dresů a loga.

Hokejový klub je druhou kopřivnickou sportovní organizací, u které je ISMM generálním partnerem. S touto firmou se sportovní fanoušci už mohli setkat také u tamního házenkářského týmu. 

Oficiální představení nového partnera proběhne 12. října u příležitosti domácího utkání s Havlíčkovým Brodem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz