Konec kariéry? Kdepak! Kapitán Kratěna bude pokračovat v Plzni

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

12. dubna 2017, 9:39

Adam Bagar

"Bylo to poslední utkání v téhle sezoně. Co bude dál, se teprve uvidí," hlásil kapitán Ondřej Kratěna po čtvrtfinálovém vyřazení Plzně s Libercem. Přemýšlel o konci kariéry. Nakonec však potěšil všechny své příznivce a rozhodl se pokračovat, zkušený útočník se na západě Čech dohodl na nové roční smlouvě. Klub o tom informoval na svém webu.

HokejkaTV

"Ondro, zůstaň!" skandovali plzeňští fanoušci po šesté čtvrtfinálové bitvě, v níž indiáni padli a celou sérii s úřadujícím mistrem prohráli 2:4 na zápasy. "Strašně moc jim za to děkuju. Taková podpora mě velice těší," říkal dojatý útočník Ondřej Kratěna. "V hlavě mi něco běží, ale nechci nějak předbíhat. Uvidíme," dodal směrem k dalšímu pokračování v kariéře.

Teď už je jasno, devětatřicetiletý kapitán se rozhodl pokračovat ve své bohaté hráčské kariéře a v plzeňském dresu bude působit také v následujícím ročníku 2017-18. Kratěna to oznámil na schůzce vedení klubu. "Ondra Kratěna chce pokračovat. Z našeho rozhovoru vyšlo, že má ještě velkou chuť do dalšího roku," prozrazuje sportovní manažer Tomáš Vlasák.

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

"Ondra tak bude i nadále pokračovat v našem dresu, smlouva bude už jen formalitou," usmívá se Vlasák, který uklidnil plzeňské fanoušky. Ti tak budou svého obrovského oblíbence vídat už sedmou sezonu za sebou. V té uplynulé sehrál Kratěna 58 zápasů a zapsal v nich parádních 37 bodů, v play off si dokonce držel bod na zápas a patřil k tahounům týmu.

"Ondra byl v základní části jedním z našich nejproduktivnějších hráčů a v play off znovu ukázal, že mužstvo dokáže táhnout. Očekávání tedy zůstávají stejná," dodává Tomáš Vlasák na adresu rekordmana v počtu domácích titulů. Ondřej Kratěna slavil výhru v soutěži už celkem osmkrát, když postupně získal zlato se Vsetínem, Spartou a naposledy právě s Plzní.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz