Kolín testuje svého odchovance, s týmem už byl i Koukal

Foto: sckolin.cz

Obránce Tomáš Jelínek, který má v extralize za Pardubice odehráno osm zápasů, bojuje o smlouvu v Kolíně. Zaujme na zkoušce?

21letý obránce je rodákem z Kolína, už ale v mládeži se přesunul do pardubické organizace. V posledních dvou letech nastupoval také za Vrchlabí.

Minulý rok pomohl Stadionu pěti body.

Teď může ohlásit návrat domů. Musí však zaujmout v letní přípravě.

Kolín začal trénovat na ledě v pondělí, kde už se hlásil i Jelínek, který dříve překonal Crohnovu nemoc a byl dlouho bez hokeje.

„Nesmím pít alkohol a podobné věci. Musím i dodržovat určitou stravu. Ze začátku bylo těžké si na to zvyknout, ale postupem času už je to v pohodě. Nějak moc to neřeším, s tou nemocí už jsem se sžil," prozradil letos v rozhovoru pro hokej.cz.

Jelínek byl na ledě i s mistrem světa Petrem Koukalem, který by měl další ročník převážně působit právě v Kolíně.

„Trénovalo nás 20 hráčů do pole plus tři brankáři. Z hráčů chyběl Honza Niko, který laboruje s nemocí. A chyběli také kluci, kteří jsou v Hradci a měli by se připojit k nám," řekl pro klubový web trenér Petr Martínek.

„Z hráčů chyběl Honza Niko, který laboruje s nemocí. A chyběli také kluci, kteří jsou v Hradci a měli by se připojit k nám."

„Uvidíme, jak to s nimi bude. Je velká pravděpodobnost, že se někteří u nás objeví možná už v příštím týdnu,“ doplnil Martínek.

Kozlové se následující dva týdny budou připravovat v Poděbradech, protože na jejich stadionu se začne tvořit led až od začátku srpna.

Soupiska Kolína na začátku přípravy na ledě v Poděbradech:

Brankáři:
Tomáš Sajdl, Jakub Soukup, Jakub Tichý.

Obránci:
Zdeněk Čáp, Miroslav Kukla, Jakub Naar, Ján Niko (nemocný), René Piegl, Matěj Pinkas, Tomáš Jelínek (zkouška).

Útočníci:
Václav Jankovský, Petr Koukal, Zdeněk Král, Kryštof Lang, Štěpán Matějček, Matěj Morong, Lukáš Nedvídek, Kryštof Ouřada, Radek Pilný, Vojtěch Síla, Jakub Sklenář, Daniel Šedivý, Filip Vaňkovský, Jan Veselý.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz