Doporučujeme

fangear.cz

včera

Horečka na jihu! Doudera nemusel počítat zuby, možná zdvojnásobí prémie

Třinecký parní válec narazil na překážku. Možná nečekanou. Vedení 3:0 na zápasy nad Banes Motorem v extraligovém čtvrtfinále je pryč. Soupeř se kousnul a vrátil Ocelářům tři porážky v řadě. V utkání s pořadovým číslem šest dokonce nedovolil obhájcům titulu ani jednou skórovat.

včera

Zaťovič po vypadnutí: Nevytvořili jsme si tlak. Mrzí mě, že...

Před play off se v Brně čekalo, že bude po hluchých letech konečně něco jinak. Vymodlené čtvrté místo ze základní části ale přišlo vniveč a dlouho se na něj vzpomínat určitě nebude. Před šestým zápasem vyrovnaná série, po něm je ale Cheza zaslouženým semifinalistou.

včera

Zacha s Pastrňákem hvězdami zápasu. Vejmelka i Mrázek vychytali výhry

Hokejisté Washingtonu zvládli přímý souboj o play off s Detroitem, který porazili 4:3 po prodloužení. Zisk dvou bodů slaví také Nashville, Predátoři v utkání s Vegas dotáhli tříbrankové manko a nakonec uspěli v prodloužení. Radovali se také Medvědi z Bostonu, pod jejichž výhru se podepsal David Pastrňák i Pavel Zacha.

před 2 dny

Litvínov jako kat favorita. A proč by ne? ptá se Ondřej Kaše. Do TOP 4 patříme

Už dopředu klub proklamoval, že v průběhu čtvrtfinálové sady na rozhovory nedorazí. Ondřej Kaše se naprosto ponořil do šachové partie s Kometou, stoprocentní fokus namířil k jedinému cíli. A zadařilo se! V úterý večer tak na Hlinkově zimáku mohl rozdávat úsměvy... „Jsem strašně rád, že jsme to pro město urvali,“ tetelila se litvínovská star po postupu přes Brno.

před 2 dny

Letadlo nepomohlo! Gulaš udeřil proti Třinci po 27 vteřinách

Třinec pro šestý zápas série zvolil místo autobusu letadlo. Každý by mohl čekat, že mu to pomůže i skrz dobrý začátek v utkání. Ale nikoliv – České Budějovice skórovaly už po 27 vteřinách díky Milanu Gulašovi, do konce první třetiny navíc zvýšil na 2:0 Jáchym Kondelík.

před 2 dny

Češky odcestovaly na MS. Dokážou navázat na medailové úspěchy?

České hokejistky po dvoudenním kempu v Plzni odcestovaly na MS do USA, kde budou obhajovat bronzové medaile. Před odjezdem na světový šampionát absolvovaly tradiční akci Holky na led, na které předávaly cenné rady a zkušenosti začínajícím mladým hráčkám. Jak těžké bude obhájit medailové umístění, pomůže jim přípravný kemp s výběrem USA?

před 2 dny

Semifinále ULLH rozehráno, krůček od postupu jsou Akademici a Kings

Univerzitní liga ledního hokeje má za sebou první semifinálové duely. Do bojů o finále lépe vstoupili hokejisté z Plzně a Univerzity Karlovy. Akademici vybojovali první vítězství v sérii na ZS Eden, kde je přivítali hráči reprezentující ČVUT. Druhá série bojů o finále začala na jihu Čech, kde Karlovka brala výhru po prodloužení.