Vyškov má za sebou další parádní sezonu ve 2. lize. Jihomoravané opět dokráčeli až do semifinále, což je pro ně v konkurenci řady větších a movitějších klubů velmi dobrá vizitka. „Chceme pokračovat v naší filozofii a dávat prostor mladým hráčům,“ říká majitel klubu Robert Hamrla, který zároveň mluví o odchodech nebo zájmu fanoušků.

fangear.cz

před 7 hod

Stříbro se povede málokomu, ví kapitán Matoušek. Byla to skvělá sezona

V základní skupině skončili těsně druzí, nadstavbu ovládli a jako nejvýše nasazení si v play off proklestili cestu až do finále. Tam ale parádní pouť deváťáků plzeňské Škodovky skončila. Tým kapitána Eliáše Matouška, nejproduktivnějšího hráče celé soutěže, nedokázal obrat Liberec ani o jeden bod a získal stříbrné medaile.

před 11 hod

Nebojíme se, hlavy máme nahoře. Krejčík: Ať se do toho Třinec klidně opře

Pražský celek mohl po pěti zápasech ukončit semifinálovou sérii a po dvou letech znovu postoupit do finále. Po úvodních dvaceti minutách ale nic sparťanskému triumfu s výsledkem 0:2 nenasvědčovalo. Domácí se vzchopili až necelou sekundu před koncem druhé části, kdy nahození Jakuba Krejčíka, které tečoval Filip Chlapík, skončilo v síti.

dnes

Jsme nejlepší tým v Evropě, těší hráčky. Německo? Nic nepodcenit

Švýcarky s českými hokejistkami držely v posledním utkání základní skupiny krok až do 35. minuty, pak ale Tereza Vanišová šikovně nastavila svoji brusli, svěřenkyně Carly MacLeodové přidaly druhou branku a bylo hotovo. Konečná výhra 6:1 zajistila českému týmu třetí příčku a ve čtvrtfinále vyzve Německo.

včera

V kabině je neskutečné srdce. Chceme to vrátit do Prahy, burcuje Adámek

Ocelářská dynastie mohla skončit, 1:3 na zápasy a nůž na krku. Pod tlakem této hrozby nabral Třinec opět směr Praha s cílem vrátit semifinále play off zpět do Slezska. K prodloužení série měl po první třetině skvěle nakročeno. Dvakrát ve vedení o dvě branky, nakonec málem ztráta náskoku v závěru šedesáti minut.

včera

Vsetín je mistrem Chance ligy! V baráži vyzve Kladno

Vítězem prvoligového ročníku 2023/2024 je Vsetín, který po čtvrtfinálovém střetnutí s Přerovem a semifinálové bitvě s Jihlavou zvládl i finálovou sérii se zlínským rivalem – a to jednoznačně 4:1 na zápasy. O postup do Tipsport extraligy se od 17. dubna utká s Kladnem.

včera

TŘESK v Hradci Králové! Skončí hned dvanáct hráčů

Hradec Králové na svém webu oznámil odchod hned dvanáctky hráčů z letošního kádru. Končí všichni tři brankáři: tedy Jan Lukáš, Eetu Laurikainen i Lukáš Pařík. Z obránců se loučí Bohumil Jank, Patrik Marcel a Michael Gaspar, dále nepokračují ani útočníci Evan Jasper, Christophe Lalancette, Lukáš Pajer, Radek Pilař, Marek Zachar a Jan Eberle.

včera

Ďáblík Kachlíř vydláždil Tygrům zlatou cestu: Titul se nevyhrává každý den!

Mezi českými talenty najdete řadu obránců, kteří mají potenciál v budoucnu bavit zaplněné arény. Jedním z těch nejvýraznějších je Lukáš Kachlíř. Čtrnáctiletý šikula ale rozhodně nebaví soupeře... Před koncem sezony se vrátil do deváté třídy Liberce, aby jí pomohl získat mistrovský titul – a podařilo se!

včera

Jágr na turnaji mladých hokejistů motivoval. Co je podle něj základem úspěchu?

V Praze v ICERINK aréně se uskutečnil o víkendu 6. a 7. dubna hokejový turnaj s názvem Puky pomáhají ve spolupráci se společností Kaufland, která v loňském roce rozdělila 10 milionů korun mezi 88 týmů mladých hokejistů z České republiky. Akce se zúčastnilo celkem šest týmů, které přijela podpořit a motivovat česká hokejová legenda Jaromír Jágr.