Klíma po konci v Kadani zůstává v Chance lize, upsal se do konce října

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Slovenský útočník Lukáš Klíma po bleskovém konci v Kadani zatím zůstává v Chance lize, na spolupráci do konce října se dohodl s Chomutovem.

HokejkaSHOPvanoce

Lukáš Klíma měl společně s Jaroslavem Kůsem vytvořit údernou útočnou dvojici, která tým bodově potáhne, ale už po dvou zápasech nové sezony se rozhodl skončit. S Trhači, kterým šéfuje jeho strýc Petr, se domluvil na brzkém ukončení smlouvy.

Věříme, že prokáže své kvality a zůstane s námi do konce sezony

Opakoval se tak scénář z minulého ročníku, kdy po parádním začátku šel z Kadaně za lepším a posílil ambiciózní Jihlavu. Po pár dnech napětí už má i letos o novém působišti jasno, zatím na spolupráci do konce října se dohodl s rivalem z Chomutova.

Foto: hcdukla.cz

„Věříme, že prokáže své kvality a zůstane s námi do konce sezony,“ přeje si nový sportovní manažer Pirátů Vladimír Hudáček. „Hledali jsme útočníka, který umí zakončit, což Lukáš už v minulosti prokázal. Navíc jde o praváka,“ dodává spokojeně.

Lukáš Klíma se v uplynulé sezoně Chance ligy zaskvěl 19 góly

Devětadvacetiletý Klíma se v předešlé sezoně Chance ligy blýskl celkem devatenácti trefami. V soutěži sehrál už 81 zápasů s bilancí 42 bodů za 20 branek a 22 nahrávek. Představil se už i mezi tuzemskou elitou, sedm zápasů odehrál za Karlovy Vary.

Soupiska Pirátů Chomutov 

Brankáři:
Martin Altrichter mladší, Richard Běhula, Dominik Pavlát.

Obránci:
Lukáš Blaha, Radek Havel, Tomáš Pařízek, Martin Rýgl, Vít Seemann, Jakub Štochl, Jakub Šuráň, Dominik Tejnor, Daniel Zeman, Dušan Žovinec, Viktor Lang.

Útočníci:
Miroslav Dani, Kryštof Hrala, Jakub Chrpa, Josef Koláček, Lukáš Klíma, Darby Llewellyn, Tomáš Pitule, Jan Rudovský, Jakub Sklenář, Petr Stloukal, Filip Suchý, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Tayler Thompson, Marek Tomica, Jiří Tupý, Stanislav Vrhel, Tomáš Koblížek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz