Kladno si připomene 60 let od prvního titulu, bude hrát ve třech sadách dresů

Foto: Facebook Rytíři Kladno

K příležitosti 60 let od prvního mistrovského titulu budou kladenští Rytíři ve vybraných utkáních Chance ligy nastupovat ve speciální třetí sadě dresů.

Nový fanshop

Kromě klasických dresů s Rytířem na hrudi, které fanoušci znají z loňské sezony, kladenští hokejisté v novém ročníku obléknou ještě modrou variantu odkazující na rok 1959 s nápisem „KLADNO“. Poprvé se ve výročních dresech představí už 19. září proti Dukle.

Foto: rytirikladno.cz

„Chtěli jsme to letos pojmout trochu jinak a naše první mistry připomínat v průběhu celého ročníku. Proto neuděláme jeden retro zápas, ale několik tématicky navazujících akcí,“ sděluje v tiskové zprávě na klubovém webu rytirikladno.cz tiskový mluvčí Vít Heral.

„Chceme, aby si žijící mistři ještě užili zasloužené ovace a zavzpomínali na staré časy. Vždyť to byli oni, kdo z našeho klubu udělal pojem.“

„Chceme, aby si žijící mistři ještě užili zasloužené ovace a zavzpomínali na staré časy. Vždyť to byli oni, kdo z našeho klubu udělal pojem. Nejen triumfem v roce 1959, ale také přípravou dalších generací úspěšných hokejistů,“ doplňuje mluvčí kladenského klubu.

Materiálem a střihem se tentokrát nejedná o klasické repliky dresů, na které byli fanoušci zvyklí z předchozích retro akcí s Poldinkami. Vznikla dokonce bílá varianta dresu odkazující na rok 1959 s nápisem „KLADNO“, ovšem ta bude specialitou pouze ve fanshopu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz