Kladno pokračuje v tradici. Vánoční dresy představil Kazma

Foto: rytirikladno.cz

Rytíři chystají – už třetím rokem za sebou – vánoční utkání. Tentokrát v rámci Tipsport extraligy: speciální dres fanouškům jako první ukázal Kamil Bartošek, známý showman vystupující pod značkou Kazma.

HokejkaSHOPvanoce

Vánoční zápas se odehraje těsně před svátky – v pátek 20. prosince proti Hradci Králové. 

V minulé sezoně oblékli Rytíři červené trikoty se santovskou čepičkou, letos vsadí na tradičnější motivy a tmavě modrou barvu.

„Chtěli jsme se co nejvíce přiblížit českým Vánocům," říká na klubovém webu tiskový mluvčí Kladna Lukáš Jůdl. „Na logo se vrátila svatozář, na kterou byly v minulosti velmi pozitivní ohlasy. Dresy jsou koncipovány do modré barvy se zlatými doplňky. Elementem pozadí jsou nerušivé symboly vánočního období.“ 

Foto: rytirikladno.cz

Utkání pochopitelně bude mít bohatý doprovodný program. Z reprobeden zazní koledy, fanoušci pak zapálí prskavky... 

„Čas utkání je zatím stanoven na 18:00, ale vzhledem k pozápasovému programu, který ještě dolaďujeme, a kterého by se zúčastnili také fanoušci, možná se začátkem zápasu pohneme, a začalo by se tak dřív," prozrazuje Jůdl.

Foto: rytirikladno.cz

Foto: rytirikladno.cz

Stejně jako v předešlých dvou sezonách (viz fotka níže) půjdou vánoční dresy do dražby. Výtěžek z aukce se daruje na dobročinné účely: peníze pomohou komunitnímu centru Vítej. Každá z předchozích aukcí přitom vynesla více než sto tisíc korun!

Foto: rytirikladno.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz