Kdo zůstává na Lapači? Vsetín udržel Slováčka či Pechance

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

Střelec Luboš Rob sice míří do extraligy, o další opory ale Vsetín nepřijde: další sezonu na Valašsku přidají brankář David Gába, důležití beci Ondřej Slováček s Jakubem Teperem či útočníci Vít Jonák a Antonín Pechanec.

NHL 20

Pokračovat budou i obránci Jiří Drtina a Radek Jeřábek, kteří Vsetín posílili před přestupovou uzávěrkou. 

Na další spolupráci se VHK dohodl také s mladíčkem Tomem Ondračkou a důrazným forvardem Davidem Vítkem. „O výsledcích dalších jednání budeme průběžně informovat," píše se na webu hc-vsetin.cz.

Neméně důležitou zprávou je pokračování generálního partnera: společnosti ROBE lighting. „Dohodli jsme se na pokračování spolupráce pro další prvoligový ročník, a to ve stejné podobě. Valašský hokejový klub bude i nadále působit pod značkou VHK ROBE Vsetín," stojí na týmových stránkách.

Ondřej Slováček vyhrál produktivitu prvoligových obránců – v 55 zápasech získal hned 39 bodů (13+26). Zaujal i skvělou statistikou +/- (+22).

Vynikající nováčkovskou sezonu potvrdil výbornými výkony Jakub Teper, který letos se Slováčkem tvořil jednu z nejlepších dvojic v lize. V play off byl Teper dokonce nejproduktivnějším hráčem Vsetína (12 utkání, 2+6).

No a Vít Jonák s Antonínem Pechancem? Netřeba dlouhého představování. Společně s Lubošem Robem tvořili nejúdernější lajnu základní části. Jonák dělal kapitána a patřil k nejvšestrannějším forvardům Chance ligy, Pechanec zase skvěle tvořil hru a se 43 asistencemi se stal nejlepším nahrávačem soutěže.

Kdo naopak na Vsetíně skončil?

Jan Šelepněv (G)
Peter Mikuš (O)
Luboš Rob (Ú)
Roman Rác (Ú)
Mitchell Theoret (Ú)
Ondřej Kopta (Ú)
Tomáš Pitule (Ú)
Tomáš Vávra (Ú)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz