Kdo vyjede s Třebíčí na led? Čermák, Huňa nebo mladíci z Komety

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Horácká Slavia začne další část společné přípravy v pondělí 23. července. Trenérům se bude hlásit devětadvacet hokejistů včetně několika hráčů na zkoušku.

Jágr Chance liga

Novou posilou by se mohl stát dvaadvacetiletý obránce Roman Čermák, který v minulé sezoně patřil k oporám Moravských Budějovic. Předtím působil v Jihlavě, Mladé Boleslavi a v Benátkách nad Jizerou. Kariéru měl slibně rozjetou, kvůli zdravotním problémům ale musel vynechat ročník 2016/2017. Teď by chtěl ohlásit návrat do profesionálního hokeje.

Zdravotní problémy trápily i Jozefa Huňu (na fotce). Bývalý mládežnický reprezentant Slovenska a účastník MSJ 2016 proto v minulé sezoně nikde nehrál. Huňa oblékal dres Horácké Slavie už v ročníku 2016/2017 (37 utkání, 1+7), prvoligoví fanoušci si mohou pracovitého útočníka pamatovat také z Benátek.

O místo v třebíčském kádru bude bojovat i několik hráčů z brněnské juniorky, která na jaře vyhrála extraligu. Za všechny jmenujme kapitána zlatého týmu Jakuba Čejku.

Další novinka se týká důrazného obránce Vlastimila Bilčíka, který měl původně v Třebíči hostovat. Nakonec ale do Horácké Slavie rovnou přestoupil, a stal se tak jejím kmenovým hráčem.

Kdo začne s Třebíčí přípravu?

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Vladimír Brož, Vlastimil Bilčík, Václav Čejka, Lukáš Hort, Roman Čermák, Michal Furch, Roman Jeřábek, Štěpán Kučera, Daniel Kabelka, Aleš Trnka, Tomáš Jurnečka.

Útočníci: Silvester Kusko, Adam Raška, Michal Vodný, Lukáš Nedvídek, Ondřej Malec, Tadeáš Král, Lukáš Paták, Radim Ferda, Robert Havlát, Matěj Novák, Lukáš Frydrych, Radim Nejedlý, Petr Krejčí, Jakub Matula, Jakub Čejka, Jozef Huňa.

Roman Čermák.

Roman Čermák. | Foto: bkboleslav.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz