Kdo pokračuje na Kladně? Kádr má zatím jedenáct jmen

Foto: Antonín Vydra

Po postupu do Tipsport extraligy už s jistotou pokračují na Kladně obránci Martin Kehar, Matyáš Zelingr, Josef Zajíc a útočníci Jakub Strnad, Tomáš Redlich, Ladislav Zikmund, Patrik Machač, Jakub Hajný, Štěpán Bláha, Daniel Kružík a Šimon Jelínek.

HokejkaTV

Neznamená to ale, že ostatní – nejmenovaní – hráči už u Rytířů pokračovat nebudou. „Jednáme a budeme jednat s ostatními hráči z dosavadního kádru, kterým skončila smlouva," říká na klubovém webu sportovní manažer David Čermák. „Samozřejmě sledujeme trh a máme vyhlédnuté některé posily."

Jak to bude s Jaromírem Jágrem, zatím není známo. Na stránkách Rytířů stojí: „O své hráčské budoucnosti se zatím jednoznačně vyjadřovat nechce. V současnosti ho zaměstnávají manažerské povinnosti. Hokejový král ale k radosti všech fanoušků konec kariéry neoznámil."

Kdo další zatím(!) není na soupisce?

Oba brankáři: Lukáš Cikánek s Adamem Brízgalou.

Z obránců pak nový kontrakt dosud nepodepsali Petr Hořava, André Lakos, Brendon Nash, Jiří Říha nebo Linus Svedlund.

V útoku, kromě zmíněného Jágra, nemají ještě smlouvy Tomáš Plekanec, Petr Vampola, Adam Kubík, Tomáš Kaut, Antonín Melka nebo Tomáš Vildumetz.

Už potvrzení hráči pro příští sezonu

Brankáři:

Obránci: Martin Kehar, Matyáš Zelingr, Josef Zajíc.

Útočníci: Jakub Strnad, Tomáš Redlich, Ladislav Zikmund, Patrik Machač, Jakub Hajný, Štěpán Bláha, Daniel Kružík, Šimon Jelínek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz