Kanonýr Ton končit nechce a zase trénuje. Pomůže ještě Kladnu?

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

14. října 2017, 11:36

Marek Hedbávný

Čtyřiačtyřicetiletý Petr Ton chystá comeback. Už trénuje a pokud mu to zdraví dovolí, po Novém roce hodlá nastoupit. Ve hře může být i návrat do Kladna.

HokejkaSHOPvanoce

Ton minulou sezonu nedokončil – ve druhém semifinálovém zápase WSM Ligy proti Jihlavě se totiž zranil. „Nebudu zastírat, že jsem to i obrečel. Byl jsem z toho hodně špatný," přiznal v rozhovoru pro Aktuálně.cz.

Následovala operace ruky a po ní dlouhá rekonvalescence. Už na jaře ale obávaný střelec ujišťoval, že si kariéru zkusí ještě prodloužit.

A od října opět trénuje. „Teď budu trénovat na Kladně s mládeží. Jsem domluvený i se starším dorostem. Po měsíci zátěže se budu rozhodovat, co dál," cituje Tona web aktualne.cz. „Když budu zdravý, chtěl bych po Novém roce nastoupit. Nevím, jestli to bude na Kladně, nebo v zahraničí."

„Chuť je velká, ale zdraví mám jen jedno."

Pokud v závěru sezony posílí Rytíře, po Pavlu Kolaříkovi bude druhým nejstarším hráčem WSM Ligy. „Chuť je velká, ale zdraví mám jen jedno," uzavírá někdejší opora Sparty a se 384 góly nejlepší kanonýr extraligové historie.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz