Kadaň zůstává v Chance lize. Zatím má ale jen dva hráče

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Spekulovalo se o možném prodeji licence, Trhači ale zůstávají v Chance lize. „Hokej v Kadani bude. Přihláška do první ligy je podaná," potvrdil na klubovém webu sportovní manažer Petr Klíma.

HokejkaTV

Kadaň tedy čeká 22. prvoligový ročník v řadě. „Určitě nechceme mít stejnou sezonu, jako byla ta předchozí. Jsme přesvědčeni, že sezona, která je před námi, bude lepší," věří Klíma. „Časem chceme dosáhnout toho, že z Kadaně budou odcházet kvalitní hráči, jako tomu bývalo. Jasným příkladem jsou David a Ondra Kašovi.“

Severočeši ale momentálně nejsou v optimální situaci. „Začínáme prakticky od nuly. Jedinými našimi hráči jsou zatím František Wágner a Jakub Trefný," uvedl Klíma v rozhovoru pro skkadan.cz.

Nově se rodící tým se proto sejde až na ledě. Mezitím budou mít hokejisté individuální tréninky. „Co se letní přípravy týče, společná část neproběhne. Jelikož nevlastníme žádné hráče, nemůžeme ani zahájit letní přípravu,“ vysvětluje Klíma na klubovém webu.

„Jsme přesvědčeni, že sezona, která je před námi, bude lepší."

Kadaň v minulosti spolupracovala s Chomutovem, ten ale sestoupil a potýká se s nemalými problémy. Rýsuje se však partnerství Trhačů s jedním z extraligových klubů. „Věci jsou zatím pouze v jednání, zatím nemohu prozradit víc,“ uvedl Klíma.

Legendární útočník, který loni v létě pomáhal se záchranou prvoligového hokeje v Kadani, přiznal, že o licenci Trhačů měly zájem jiné týmy. „V Kadani je každý začátek sezony těžký. Nějaké schůzky probíhaly, pár zájemců o licenci se naskytlo. Prvořadým cílem pro Kadaň ale bylo udržet Trhače v Chance lize, což se nakonec povedlo,“ uzavřel Klíma.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz