Kadaň udělala první škrty a rozjela spolupráci s Bílinou

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Na zkoušce v prvoligové Kadani neuspěli obránce Adam Spálovský (loni Orlová) a útočníci Jan Bárta (David Servis) s Danielem Seniovem (švédská divize).

Aplikace Tipsport extraligy

Ze zdravotních důvodů už se s mužstvem nepřipravují ani zadák Adam Studený a forvard Matěj Dejdar, mimochodem syn populárního baviče.

A další novinky ze severu Čech?

Trhači se poslední týdny potýkaly s marodkou, na které bylo až sedm hráčů. Nyní už jsou všichni fit: včetně Daniela Nováka, Filipa Eliáše nebo velké posily Lukáše Klímy.

Kadaň bude od nové sezony farmou Sparty, nově chystá také spolupráci s druholigovou Bílinou. Za Draky už ve čtvrtek proti Mostu nastoupili gólman Petr Galuška, obránci Filip Eliáš s Tomášem Hajičem a útočníci Miroslav Kuba, Ivan Vorobjov a Jan Kanický.

Zmínění hráči nicméně pokračují v tréninku s Kadaní. Pohyby na trase Kadaň → Bílina totiž budou časté a jména hostů se budou podle klubových stránek Trhačů měnit zápas od zápasu.

V nejbližší době budou trenérům Petru Klímovi a Tomáši Hamarovi každopádně scházet mladíci František Gajdoš, Jan Klodner nebo Štěpán Čech. Pojedou totiž s áčkem Sparty na turnaj do německého Mannheimu.

Aktuální kádr SK Trhači Kadaň

Brankáři: Oliver Štěpánek, Adam Wolf, Jan Mičán, Petr Galuška.

Obránci: Jakub Trefný, Michael Foltýn, Daniel Novák, František Gajdoš, Daniel Poizl, Jan Klodner, Lukáš Popela, Filip Eliáš, Tomáš Hajič, Jakub Sysel, Lukáš Chalupa, Cedric Delmarche, Adam Šilhán.

Útočníci: Lukáš Klíma, Jaroslav Kůs, Ondřej Šulek, Zdeněk Zabloudil, Jan Müller, Patrik Prymula, Dominik Řepík, Miroslav Kuba, Martin Dubský, Josef Rindoš, Jakub Planý, David Homer, Ondřej Bláha, Ivan Vorobjov, Štěpán Čech, Jan Kanický.

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz